Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Sianów: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Sianów: Profesjonalna budowa domów szkieletowych

Nasze domki są zbudowane z drewna świerkowego pozyskanego z niezawodnego tartaku. Używamy tylko najwyższej klasy elementów drewnianych, które dla większej wytrzymałości zostały starannie wysuszone. Cała konstrukcja jest łatwa do przemieszczania, ponieważ osadzona jest na stalowym stelażu z kółkami. Ten domek spełnia wszystkie specyfikacje, jest wykonany z najwyższej klasy materiałów wykończeniowych (na pewno spełni Twoje oczekiwania), dzięki czemu po umeblowaniu możesz w nim zamieszkać przez cały rok (jest wyściełany wełną mineralną i posiada pełne instalacje, a także komodowe wnętrze). Każdy bungalow jest dostosowany do zamówienia klienta. Układ pomieszczeń i paleta są w porozumieniu z klientem. Chatka jest osiągalna w rozmiarach od 15m2. Ze względu na konieczność transportu, wymiary pojedynczego modułu ograniczone są do 4m szerokości i 12m długości. Moduły można jednak mieszać ze sobą, tworząc większe domy mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom jesteśmy pasjonatami produkcji domów mobilnych, a jeszcze bardziej ich budowy dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Bez względu na to, czego życzy sobie klient, naszą misją jest wprowadzenie tych życzeń w życie. Naszym priorytetem jest dostosowanie naszych projektów do unikalnej wizji każdego klienta – domu mobilnego jego marzeń. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że dostarczamy domy mobilne całkowicie dostosowane do potrzeb klienta; wszystkie mają swój własny charakter, ale ich właściciele mają szczególny udział w procesie tworzenia, upewniając się, że mają wszystko, czego potrzebują, aby zapewnić najwyższy komfort. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy, którą zdobyliśmy z biegiem czasu i naszemu ogromnemu entuzjazmowi do tego, co robimy, każdy projekt jest dla nas pracą z miłości.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Sianów bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Przed przystąpieniem do budowy domu mobilnego na zamówienie oceniamy, czego Państwo oczekują i co chcą osiągnąć. Zawsze możesz zaufać naszemu profesjonalnemu doradztwu, które wskaże Ci najbardziej opłacalne rozwiązania o praktycznym zastosowaniu. Ten nieskazitelny projekt będzie produktem naszej owocnej współpracy i będzie dokładnie taki, jak go omówiliśmy.
Rozmiar, układ pomieszczeń, rozmieszczenie okien i liczba sypialni mogą być dostosowane do Twoich pragnień – nie jesteś ograniczony do gotowego wyboru z katalogu. Możemy pomóc Ci w personalizacji stylu i koloru różnych części, takich jak dach, ściany i podłogi. Wykonaliśmy wiele różnych projektów na przestrzeni lat, więc większość pomysłów, z którymi przychodzą do nas klienci, można osiągnąć po prostu patrząc na poprzednie projekty, które zrealizowaliśmy.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Sianów – ZADZWOŃ

Zwykle montaż domu mobilnego trwa około trzech miesięcy, ale może być dłuższy lub krótszy w zależności od wielkości, modelu, standardu wykończenia i ewentualnego dodatkowego wyposażenia. Czynnikiem wpływającym na czas budowy jest aktualna ilość przyjętych zamówień, w tym tych z listy oczekujących, przy czym największe zapotrzebowanie występuje zazwyczaj w okresie wiosenno-letnim.
W dobie niebotycznej inflacji często trudno jest wybudować dom, duży czy mały, ze względu na stan rynku nieruchomości, brak materiałów budowlanych i ograniczenia kredytowe. Domy mobilne stanowią rozwiązanie tego problemu, pozwalając na szybkie, wygodne i opłacalne wzniesienie domu – całkowity koszt budowy jest znany od samego początku!