Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Białystok: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Białystok: Kompleksowe stawianie domu mobilnego po stan deweloperski

Tworzenie domów mobilnych bez uzyskiwania pozwoleń na budowę to coś, czym zajmujemy się przez cały rok. Można je wygodnie umieścić niemal wszędzie i przenieść, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

W Polsce na początku lat 2000 nastąpił stopniowy, ale stały wzrost zainteresowania domami mobilnymi. Można to przypisać poprawie standardu życia dużej części społeczeństwa – wiele osób w średnich i dużych miastach doświadczyło znacznego wzrostu dochodów. Można to osiągnąć pracując więcej godzin lub będąc bardziej wydajnym w swojej pracy.

Biorąc pod uwagę gorączkowy tryb życia w dzisiejszych czasach, ludzie znajdują ukojenie w spokojnym środowisku w przyrodzie. Dlatego też domy mobilne stały się popularnym wyborem dla tych, którzy chcą odpocząć od chaosu i szaleństwa – a jest to możliwe dzięki ich błyskawicznej budowie!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasz fantastyczny domek wykonany jest z drewna świerkowego pochodzącego z zaprzyjaźnionego tartaku. Wykorzystujemy tylko pierwszorzędne kawałki drewna, które zostały odpowiednio wysuszone, co daje mu dużą wytrzymałość. Konstrukcja jest mobilna dzięki stalowej ramie z kółkami. Domek spełnia wszelkie standardy, wykonując go z doskonałej jakości materiałów (na pewno spełni Twoje oczekiwania), a do tego jest ocieplony wełną mineralną i posiada wszystkie niezbędne instalacje oraz ładną wysokość wnętrza, dzięki czemu jest gotowy do zamieszkania bez zwłoki. Każdy domek wykonywany jest na zamówienie – układ pomieszczeń i kolorystyka ustalane są z klientem. Domek występuje w rozmiarach zaczynających się od 15m2. Ze względu na konieczność transportu, wielkość pojedynczego modułu jest ograniczona do 4m szerokości i 12m długości, ale moduły można łączyć, tworząc większe domki mobilne.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Białystok bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Oferujemy dostawę domu mobilnego na posesję klienta. Zazwyczaj zaczynamy od wizyty na działce. Wszystkie wymogi prawne i pozwolenia są sortowane, a transport jest ubezpieczony. Podróż mobilnego domu nadzoruje licencjonowany pilot. Kiedy ciężarówka jest gotowa do wjazdu na działkę, pilot odpowiedzialny za nią zatrzymuje cały ruch na sąsiedniej drodze (jeśli to konieczne). Następnie ciężarówka podjeżdża tak blisko, jak to możliwe, do miejsca, w którym znajduje się działka, po czym domek jest zdejmowany z naczepy za pomocą małego ciągnika, który ze względu na swoje rozmiary i promień skrętu zapewnia znacznie większą zwrotność.
Ważne jest, aby nawierzchnia drogi była równa, ponieważ dom jest całoroczny, dobrze ocieplony, a co za tym idzie ciężki (pusty waży kilka ton, w pełni wyposażony może osiągnąć 10 000 kg). Zwróć uwagę na szerokość wjazdu, powinien być przynajmniej o metr szerszy od domku, dla bezpieczeństwa.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Białystok – ZADZWOŃ

Budowa domu mobilnego trwa zazwyczaj około trzech miesięcy, choć okres ten może się różnić w zależności od cech i wielkości domu. Na czas realizacji wpływa tempo zamówień, które widać po ilości złożonych wniosków (w tym tych z listy oczekujących). W miesiącach wiosennych i letnich składanych jest najwięcej zamówień.
W obecnych czasach, przy wysokiej inflacji, perspektywy budowy małego domu były często utrudnione ze względu na rynek nieruchomości, brak dostaw i ograniczenia kredytowe. Domy mobilne oferują niezawodne rozwiązanie, którego zaletą jest szybkość i przystępność cenowa, ponieważ cały koszt budowy jest znany z góry! Co zachęcające, oznacza to, że można stworzyć swój wymarzony dom bez obaw o przekroczenie budżetu.