Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Sobowidz: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Sobowidz: Kompleksowe budowa domów szkieletowych

Nasze domki są wykonane z drewna świerkowego pochodzącego ze sprawdzonego tartaku. Używamy wyłącznie wysokogatunkowych materiałów drewnianych, które są odpowiednio suszone, co zapewnia najwyższą jakość i trwałość. Budynek wyposażony jest w stalowy stelaż i koła, co pozwala na jego łatwe przemieszczanie. Konstrukcja jest zgodna ze standardem i wykonana z najwyższej klasy materiałów wykończeniowych, więc z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Jest ocieplony wełną mineralną i posiada kompletne wyposażenie oraz komfortową wysokość wnętrza, dzięki czemu nadaje się do zamieszkania przez cały rok. Każdy domek jest wykonywany na zamówienie i może być dostosowany do pożądanego przez klienta układu i kolorystyki. Wielkość domku zaczyna się od 15m2, i chociaż maksymalny rozmiar pojedynczego modułu jest ograniczony do 4m szerokości i 12m długości dla celów transportowych, można połączyć wiele modułów, aby stworzyć większe domy mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki są wykonane z tarcicy świerkowej, pozyskanej z zaufanego tartaku. Używamy tylko najwyższej klasy elementów drewnianych, które zostały odpowiednio wysuszone dla większej trwałości. Cała konstrukcja jest mobilna dzięki stalowej ramie i kołom.
Domek spełnia wszelkie standardy, dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów wykończeniowych, ociepleniu wełną mineralną i kompletnym instalacjom, posiada przytulną wysokość wnętrza i z pewnością spełni Państwa oczekiwania.
Każdy domek wykonywany jest na zamówienie, przy czym układ pomieszczeń i kolorystyka są omawiane i ustalane z klientem.
Chatka dostępna jest w rozmiarach zaczynających się od 15m2. Ze względu na potrzeby transportowe, rozmiar pojedynczego modułu jest ograniczony do 4m szerokości i 12m długości, ale moduły można łączyć, aby uzyskać większe domki mobilne.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Sobowidz bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Zanim nasz zespół przystąpi do pracy przy budowie Twojego idealnego domu mobilnego, upewniamy się, że dokładnie omówimy z Tobą Twoje specyfikacje i oczekiwania. Nasz zespół ekspertów jest zawsze dostępny, aby służyć radą i pomóc w określeniu najbardziej opłacalnych opcji, które odpowiadają Twoim potrzebom. Dzięki naszym wspólnym wysiłkom możemy zagwarantować, że produkt końcowy będzie dokładnie taki, jaki został uzgodniony.

Możesz decydować o wielkości swojego wymarzonego domu w dowolny sposób, z niestandardowymi układami pomieszczeń, rozmieszczeniem okien i numerami sypialni. Nie oferujemy tylko wstępnie zaprojektowanych domów z katalogu – możesz dostosować styl i kolor dachu, ścian i podłogi, aby uczynić go naprawdę swoim własnym. Mamy wiele przykładów z poprzednich projektów, które mogą być inspiracją dla wszelkiego rodzaju pomysłów. Jesteśmy podekscytowani, że możemy pomóc Ci urzeczywistnić Twoją wizję!

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Sobowidz – ZADZWOŃ

Budowa domu mobilnego trwa zazwyczaj trzy miesiące, choć może się to różnić w zależności od wielkości, modelu i pożądanego wykończenia domu oraz wszelkich dodatkowych funkcji. Ilość przyjętych zamówień ma również wpływ na czas potrzebny na realizację, a należy pamiętać, że najwięcej zamówień składanych jest wiosną i latem. W obecnej sytuacji gospodarczej, przy inflacji i stanie rynku mieszkaniowego, często trudno jest zbudować dom z powodu braku materiałów i finansowania. Domy mobilne oferują jednak niezawodne i przyjazne dla budżetu rozwiązanie, którego całkowity koszt jest znany z góry.