Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Starogard Gdański: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Starogard Gdański: Profesjonalne stawianie domów mobilnych

Gdy w drugiej dekadzie XXI wieku standard życia dużej części społeczeństwa zaczął wzrastać, zwiększył się również popyt na domy mobilne w Polsce. Przyczyniła się do tego dostępność wyższych wynagrodzeń, które często wynikały z podjęcia większej ilości pracy lub zwiększenia wydajności. W dzisiejszym świecie, w którym czas szybko płynie, coraz częściej można spotkać się z ideą odpoczynku w spokojnym miejscu na łonie natury. Domy mobilne zostały uznane za idealne rozwiązanie pozwalające na odpoczynek od codziennego zgiełku, a to wszystko dzięki niezwykłej wygodzie, jaką jest ich szybka budowa!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki budowane są z drewna świerkowego pochodzącego z niezawodnego tartaku, z wykorzystaniem wyłącznie najwyższej klasy elementów drewnianych, które zostały odpowiednio wysuszone i są bardzo trwałe. Konstrukcja jest na kółkach, stoi na mocnym stalowym stelażu, dzięki czemu jest mobilna. Domek jest produkowany z zachowaniem wszelkich standardów, może pochwalić się wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi, które przekroczą Twoje oczekiwania; jest ocieplony wełną mineralną i może pochwalić się pełnymi instalacjami i przytulnym wnętrzem. Każdy domek jest wykonywany na zamówienie, projekt pomieszczeń i kolorystyka są omawiane z klientem. Nasze domki występują w rozmiarach zaczynających się od 15m2, a ze względu na łatwość transportu, pojedynczy moduł ogranicza się do 4m szerokości i 12m długości, jednak moduły można łączyć ze sobą budując większe domki mobilne.

W Starogard Gdański bywamy często z uwagi na dużą liczbę interesantów!

Oferujemy transport mobile home na wyznaczone miejsce. Zazwyczaj zaczynamy od wizyty na miejscu, aby upewnić się, że wszystkie wymogi prawne i pozwolenia są spełnione, a transport jest ubezpieczony. Nad całym procesem czuwa licencjonowany pilot, który w razie potrzeby zatrzymuje ruch w pobliżu wjazdu na działkę. Ciężarówka ustawiana jest jak najbliżej wjazdu na działkę, a następnie dom odczepiany jest od przyczepy za pomocą małego ciągnika, który dzięki swoim rozmiarom i mocy zapewnia większą mobilność. Ważne jest, aby utwardzić nawierzchnię, ponieważ dom jest dobrze izolowany i dość ciężki (masa własna to kilka ton, a w pełni umeblowany może osiągnąć nawet 10 000 kg). Zwróć uwagę na szerokość wejścia – dla bezpieczeństwa powinno być przynajmniej o metr szersze od domku. Co ekscytujące, to wszystko jest załatwione!

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Starogard Gdański – ZADZWOŃ

Dajemy Ci dostęp do galerii zdjęć, które ułatwiają wyobrażenie sobie efektu końcowego. Oferujemy również możliwość doboru grubości izolacji wokół ścian zewnętrznych i dachu/podłogi, tak aby Twój dom był chroniony przed żywiołami w sposób, który sobie wymarzysz. Na życzenie możemy zapewnić Państwu ogrzewanie elektryczne, podłogowe lub gazowe. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego dbamy o drobne szczegóły, takie jak oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz. Ponadto możesz wybrać spośród wielu dodatków, takich jak meble, sprzęt AGD, RTV, klimatyzacja czy rolety przeciwsłoneczne. Co warte podkreślenia, posiadamy własną stolarnię, dzięki czemu możesz zamówić meble idealnie dopasowane, wstępnie zmontowane – co znacznie skraca czas realizacji projektu.