Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Wancerzów: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Wancerzów: Profesjonalne realizacje domów mobilnych

Nasze domki budowane są z najwyższej klasy drewna świerkowego pochodzącego ze sprawdzonego tartaku. Stosujemy tylko najlepszej jakości elementy drewniane, które zostały odpowiednio wysuszone, co gwarantuje ich trwałość. Jest zaprojektowany tak, aby był mobilny, ponieważ stoi na stalowym stelażu z kółkami. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, a po udekorowaniu z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Izolacja wełną mineralną oraz pełne instalacje sprawiają, że można w nim mieszkać także przez cały rok. Każdy lokal jest wykonywany na zamówienie, a Państwo mogą wybrać układ pomieszczeń i kolorystykę. Wymiary naszych domków zaczynają się od 15m2 i choć wielkość pojedynczego modułu jest ograniczona do 4m szerokości i 12m długości, można je łączyć, tworząc większe domki mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom mamy ogromny entuzjazm do konstruowania domów mobilnych, jak również bogatą historię ich produkcji. Dzięki temu, niezależnie od tego, jakie są życzenia klienta, możemy je zrealizować. Zawsze dopasowujemy projekty do indywidualnej wizji każdego klienta – jego idealnego domu mobilnego. A ponieważ uważamy, że każdy szczegół jest ważny, jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczyć domy mobilne, które są całkowicie spersonalizowane. Domy mobilne produkowane przez naszą firmę są jedyne w swoim rodzaju – często łączy je indywidualizm. Ewentualni właściciele mają znaczący wkład w proces produkcji, upewniając się, że spełnia on ich wymagania i oferuje im wszystkie udogodnienia, których pragną. Możesz być pewien, że jesteśmy aktywnie zaangażowani w każde z tych zadań, dostarczając nasze wieloletnie doświadczenie, wiedzę, którą zdobyliśmy w tym czasie i naszą najwyższą pasję do tego, co robimy.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Wancerzów bywamy często – to teren naszego działania!

Zanim stworzymy Twój niepowtarzalny dom mobilny, dokładnie analizujemy Twoje potrzeby i oczekiwania. Możesz liczyć na nasze profesjonalne doradztwo, które pomoże Ci znaleźć najbardziej opłacalny sposób budowy Twojego wymarzonego domu. Ostateczny projekt będzie wynikiem naszej współpracy i będzie tym, co zaplanowaliśmy.
Możesz określić wielkość, układ pomieszczeń, rozmieszczenie okien, sypialnie i wiele innych – nie musisz wybierać z katalogu! Możemy spersonalizować styl i kolor dachu, ścian i podłogi. Wykonaliśmy tak wiele różnych projektów, że wiele pomysłów klientów można łatwo zrealizować oglądając zdjęcia wcześniejszych budów.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Wancerzów? SKONTAKTUJ SIĘ!

Zwykle budowa domu mobilnego trwa około trzech miesięcy, jednak rzeczywisty czas może ulec skróceniu lub wydłużeniu w zależności od wielkości, modelu i jakości domu, a także funkcji opcjonalnych. Ponadto, liczba przyjętych zamówień, w tym tych, które nadal znajdują się w kolejce, może również wpłynąć na długość czasu potrzebnego do ukończenia. Należy zauważyć, że najwięcej zamówień składanych jest wiosną i latem.
Ostatnio, ze względu na stan rynku nieruchomości, niedobór materiałów i ograniczony dostęp do kredytów, wiele osób wstrzymało swoje plany budowy małego domu ze względu na gwałtownie rosnącą inflację. Domy mobilne stanowią świetną alternatywę, ponieważ są szybkie w montażu, proste w zarządzaniu finansowym i nie trzeba się martwić o przekroczenie budżetu – ponieważ cały koszt jest znany od początku!