Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Tarnów: Domy mobilne – budowa

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Profesjonalne budowanie domów mobilnych w miejscowości Tarnów

Nasz domek zbudowany jest z drewna świerkowego dostarczanego ze sprawdzonego tartaku. Wykorzystujemy tylko najwyższej klasy elementy drewniane, które są odpowiednio wysuszone, dzięki czemu są bardzo trwałe. Cała konstrukcja jest przenośna dzięki stalowemu stelażowi z kółkami. Domek przechodzi wszelkie regulacje i jest wykonany z najwyższej klasy materiałów wykończeniowych, więc bezsprzecznie spełni Państwa oczekiwania. Został ocieplony wełną mineralną, wyposażony jest w kompletne instalacje, zawiera komfortową wysokość wnętrza. Każdy domek jest wykonywany na zamówienie, a podział pomieszczeń i schemat odcieni jest omawiany z klientem. Domek występuje w rozmiarach od 15m2, jednak ze względu na potrzeby transportowe wielkość pojedynczego modułu jest ograniczona do 4m szerokości i 12m długości, choć moduły można łączyć tworząc większe domy mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Każdy domek wykonujemy z najwyższej klasy drewna świerkowego dostarczanego przez nasz niezawodny tartak. Używamy tylko wysokiej klasy komponentów drewnianych, które zostały wysuszone do perfekcji, co zapewnia nieprzemijalną wytrzymałość. Kompozycja jest mobilna, ponieważ stoi na stalowej ramie z kółkami.
Spełnia wszystkie normy, posiada najwyższej klasy materiały wykończeniowe (obiecujące spełnić Państwa oczekiwania), jest ocieplony wełną mineralną, posiada pełne instalacje i przestronną wysokość wnętrza, gotową do zamieszkania przez cały rok.
Każdy domek jest wykonywany na zamówienie, przy czym układ pomieszczeń i schemat odcieni jest uzgadniany z klientem.
Domki te występują w rozmiarach od 15m2, a ze względu na konieczność ich transportu, wielkość każdego modułu jest ograniczona do 4m szerokości i 12m długości; można jednak połączyć kilka modułów, tworząc większe domki mobilne.

W miejscowości Tarnów bywamy często – to teren naszego działania!

Jesteśmy podekscytowani możliwością rozpoczęcia podróży w celu stworzenia Twojego wymarzonego domu mobilnego! Poświęcimy czas na omówienie Twoich wymagań i oczekiwań, a także zaoferujemy nasze profesjonalne doradztwo w celu określenia najlepszych rozwiązań, które są wykonalne i opłacalne. Idealny projekt jest wynikiem naszego wspólnego wysiłku i będzie dokładnie tym, co ustaliliśmy. Możesz określić wymiary swojego domu, układ pomieszczeń i rozmieszczenie okien oraz liczbę sypialni – wszystko zgodnie z Twoimi życzeniami! Nie jesteśmy ograniczeni do oferowania standardowych projektów z katalogu, a Ty możesz spersonalizować styl i kolor dachu, ścian i podłogi. Wykonaliśmy do tej pory tak wiele różnych projektów, że do większości pomysłów klienta można podejść oglądając zdjęcia naszych poprzednich prac.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Tarnów? SKONTAKTUJ SIĘ!

Budowa domu mobilnego trwa zazwyczaj 3 miesiące, choć czas ten może ulec wydłużeniu lub skróceniu w zależności od takich czynników jak wielkość i model domu, jakość produktu końcowego oraz wszelkie elementy opcjonalne. Aktualny popyt na domy mobilne, który widać po liczbie złożonych zamówień (i tych, które jeszcze czekają w kolejce), również wpływa na czas potrzebny do ukończenia jednego domu. W cieplejszych miesiącach, wiosną i latem, przyjmowanych jest najwięcej zamówień.
W obecnych czasach wysokiej inflacji wiele osób nie może spełnić swoich marzeń o budowie własnego domu ze względu na stan rynku nieruchomości, niewystarczającą ilość materiałów budowlanych oraz restrykcyjne ograniczenia kredytowe. Domy mobilne stanowią idealne rozwiązanie tego problemu, umożliwiając komuś budowę domu szybko, bez wysiłku i bez przekraczania budżetu – ponieważ całkowity koszt budowy domu jest ustalony od samego początku!