Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Warszawa: Budowa domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Profesjonalne stawianie domów mobilnych w miejscowości Warszawa

Nasz domek zbudowany jest z drewna świerkowego, które zostało starannie pozyskane z rzetelnego tartaku. Używamy tylko pierwszorzędnych elementów drewnianych, które zostały odpowiednio wysuszone dla maksymalnej trwałości. Cały budynek jest mobilny, ponieważ umieszczony jest na stalowej ramie z kółkami. Domek ten spełnia wszelkie standardy i jest wykonany z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, aby mieć pewność, że spełni Państwa oczekiwania. Jest on ocieplony wełną mineralną i w pełni wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje, a także komfortową wysokość wnętrza. Każdy domek wykonywany jest na zamówienie, a o układzie pomieszczeń i kolorystyce decyduje klient. Rozmiary zaczynają się od 15m2, choć ze względu na potrzeby transportowe wielkość pojedynczego modułu jest ograniczona do 4m szerokości i 12m długości. Moduły można jednak łączyć ze sobą, tworząc większe domy mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Mamy przyjemność zaoferować domek zbudowany z najwyższej jakości drewna świerkowego pozyskiwanego z niezawodnego tartaku. Każdy element drewniany jest starannie wysuszony i wyjątkowo trwały. Cała konstrukcja stoi na stalowym stelażu z kółkami, dzięki czemu jest całkowicie mobilna. Domek spełnia wszelkie normy i jest wykonany z najwyższej jakości materiałów wykończeniowych, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Jest on ocieplony wełną mineralną i posiada pełne instalacje, dodatkowo posiada komfortową wysokość sufitu. Każdy domek jest dostosowywany do potrzeb klienta, z wcześniej omówionym układem pomieszczeń i kolorystyką. Rozmiary zaczynają się od 15m2, przy czym pojedynczy moduł jest ograniczony do 4m szerokości i 12m długości ze względu na możliwość transportu. Moduły można łączyć, aby zbudować większy domek mobilny.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Warszawa bywamy często – to teren naszego działania!

Przed rozpoczęciem budowy Państwa domu mobilnego na zamówienie podejmiemy niezbędne kroki, aby przeanalizować Państwa wymagania i oczekiwania. Nasze fachowe doradztwo pomoże określić najbardziej odpowiednie rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Państwa potrzebom i pozwoli utrzymać wydatki na budowę Państwa custom mobile home na jak najniższym poziomie. Ostateczny projekt Państwa rezydencji będzie wynikiem naszych wspólnych starań i będzie ściśle zgodny z naszymi ustaleniami.

Twój wymarzony dom może mieć dowolny wymiar, zgodnie z Twoimi preferencjami, może mieć dopasowany układ pomieszczeń, rozmieszczenie okien i liczbę sypialni, których pragniesz. Nie musisz zadowolić się niczym, co jest już dostępne w katalogu – możesz dostosować styl i kolor dachu, ścian i podłogi. Byliśmy zaangażowani w wiele projektów, więc większość z żądań, które masz, można osiągnąć, patrząc na zdjęcia naszych poprzednich kreacji.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Warszawa? SKONTAKTUJ SIĘ!

Budowa domu mobilnego trwa zazwyczaj około trzech miesięcy, jednak zależy to od wielkości domu, wybranego modelu, jakości wykończenia i wszelkich dodatkowych udogodnień. Ilość zamówień, w tym tych w kolejce, ma wpływ na to, jak długo potrwa budowa, a wiosna i lato to zazwyczaj najbardziej pracowity okres.
W obecnym okresie wysokiej inflacji plany wielu ludzi dotyczące budowy własnego domu (nawet małego) zostały utrudnione ze względu na stan rynku nieruchomości, brak dostaw i ograniczenia kredytowe. Domy mobilne stanowią doskonałe rozwiązanie, oferując szybki i prosty sposób na wzniesienie domu bez obaw o przekroczenie budżetu – ponieważ całkowity koszt jest znany od samego początku!