Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Węgrzce Wielkie: Budowa domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Węgrzce Wielkie: Kompleksowe stawianie domu mobilnego po stan deweloperski

Z biegiem lat zapotrzebowanie na domy mobilne w Polsce stale rosło ze względu na wzrost poziomu życia dużej części populacji. Ludzie zaczęli lepiej zarabiać dzięki dodatkowemu wysiłkowi, jaki wkładali w pracę i zwiększonej wydajności, która się z tym wiązała. W tej erze gorączkowego stylu życia, coraz bardziej pożądane stało się posiadanie spokojnego miejsca, do którego można się wycofać. Domy mobilne stały się popularną opcją dla tych, którzy szukają przerwy od ciągłego zgiełku, a najlepsze jest to, że można je ustawić prawie wszędzie bez żadnych pozwoleń budowlanych i przenieść, gdy tylko pojawi się taka potrzeba. Jakie to niesamowite!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom nie tylko z entuzjazmem projektujemy domy mobilne – od lat zajmujemy się również ich budową. Dlatego niezależnie od tego, czego wymaga klient, potrafimy to zrealizować. Zawsze dostosowujemy projekty do indywidualnych aspiracji każdego człowieka – jego wymarzonego domu mobilnego. Przywiązujemy ogromną wagę do każdego szczegółu, dlatego też jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować całkowicie spersonalizowane domy mobilne. Te, które produkujemy są jedyne w swoim rodzaju – na ogół są rozpoznawalne dzięki swojej odrębności. Ich przyszli właściciele są mocno zaangażowani w proces tworzenia, dbając o to, by ich dom był wygodny i posiadał wszystkie potrzebne udogodnienia. Możesz być pewien, że jesteśmy aktywnie zaangażowani w każdy z tych projektów, wnosząc nasze bogate doświadczenie, wiedzę, którą zdobyliśmy przez lata i ogromną pasję do tego, co robimy.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Węgrzce Wielkie bywamy często – to teren naszego działania!

Przed rozpoczęciem procesu budowy Twojego domu mobilnego na miarę, upewniamy się, że dokładnie ocenimy Twoje potrzeby i pragnienia. Nasz zespół profesjonalistów służy radą i oferuje najbardziej ekonomiczne opcje, które mają największy sens w praktyce. Ostateczny projekt jest wynikiem naszej współpracy i będzie dokładnie tym, co ustalimy.

Wielkość, układ pomieszczeń, rozmieszczenie okien i liczba sypialni są możliwe do dostosowania do Twoich preferencji – w przeciwieństwie do katalogu, nie będziesz ograniczony do gotowych projektów. Możemy również pomóc Ci spersonalizować styl i kolor dachu, ścian i podłóg. Aby dać Ci wyobrażenie o możliwościach, mamy kolekcję zdjęć, które przedstawiają nasze poprzednie prace.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Węgrzce Wielkie – ZADZWOŃ

Z przyjemnością oferujemy bazę zdjęć, aby mogli Państwo wyobrazić sobie efekt końcowy wybranego przez siebie rozwiązania. W zależności od Państwa potrzeb, możemy dokonać zmian, takich jak grubość izolacji ścian zewnętrznych i dachu/podłogi, dzięki czemu Państwa dom będzie osłonięty przed żywiołami w sposób, jaki sobie Państwo życzą. Na życzenie klienta zapewniamy ogrzewanie elektryczne, podłogowe lub gazowe. Priorytetem jest dla nas Państwa zadowolenie, dlatego zadbaliśmy o takie elementy jak energooszczędne oświetlenie LED zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz przyczepy. Ponadto mamy dodatkowe udogodnienia do wyboru, takie jak meble, urządzenia, elektronika, a także klimatyzacja lub rolety przeciwsłoneczne. Co ciekawe, posiadamy własną stolarnię, dzięki czemu możesz zamówić meble idealnie dopasowane wraz z montażem – co znacznie skraca całkowity czas realizacji.