Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Głogoczów: Budowa domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Profesjonalne realizacje domów mobilnych w miejscowości Głogoczów

Oferujemy domy mobilne przez cały rok, a przy ich budowie nie są potrzebne żadne pozwolenia. Co więcej, można je zainstalować niemal wszędzie i w razie potrzeby przenieść.
W Polsce popularność domów mobilnych rosła stopniowo w latach 2000, co było konsekwencją poprawy stylu życia dużej części społeczeństwa. Stabilność finansowa uległa znacznej poprawie dla wielu osób mieszkających w średnich i dużych miastach, przede wszystkim dzięki wydajniejszej pracy i podejmowaniu większych nakładów pracy.
Ostatnio, ze względu na gorączkowe tempo życia, posiadanie spokojnego schronienia na łonie natury stało się pożądanym celem. Domy mobilne stały się popularną opcją dla osób szukających wytchnienia od zgiełku, a to za sprawą ich niezwykłej zalety – można je szybko zmontować!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki budowane są z drewna świerkowego pochodzącego z zaufanego tartaku. Stosujemy tylko najwyższej klasy elementy drewniane, które są suszone i impregnowane dla długotrwałej wytrzymałości. Dla wygody cała konstrukcja osadzona jest na stalowym stelażu z kółkami.

Jakość wykonania domku jest na najwyższym poziomie, a wyposażenie go w najwyższej klasy materiały wykończeniowe, ocieplenie wełną mineralną oraz kompletne instalacje gwarantuje komfort mieszkania przez cały rok. Każdy domek jest projektowany pod indywidualne wymagania każdego klienta w zakresie układu i kolorystyki.

Najmniejszy rozmiar chatki to 15m2, a ze względu na ograniczenia transportowe szerokość każdego modułu jest ograniczona do 4m, natomiast długość do 12m. Moduły można jednak łączyć, tworząc większe domki mobilne.

Domek mobilny
Domek mobilny

W Głogoczów bywamy często z uwagi na dużą liczbę interesantów!

Zajmujemy się transportem mobile home na działkę klienta. Zazwyczaj zaczynamy od inspekcji na miejscu. Następnie upewniamy się, że wszystkie dokumenty i pozwolenia są w porządku, a transport jest ubezpieczony. Nasz licencjonowany pilot nadzoruje przeprowadzkę i w razie potrzeby zatrzymuje ruch na sąsiedniej drodze, gdy ciężarówka zbliża się do granicy posesji. Następnie mały ciągnik ściąga dom z przyczepy, ponieważ jest bardziej zwrotny i ma mniejsze gabaryty. Należy zaznaczyć, że wjazd powinien być wybrukowany, ponieważ domek jest solidny i ciężki (masa własna to kilka ton, a umeblowany może osiągnąć nawet 10 000 kg). Dodatkowo, dla bezpieczeństwa, szerokość wjazdu powinna być przynajmniej o metr szersza od domku.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Głogoczów – ZADZWOŃ

Zazwyczaj można oczekiwać, że budowa domu mobilnego zajmie około trzech miesięcy, choć szacunki te mogą być dostosowane w zależności od modelu, pożądanego wykończenia i innych udogodnień domu. Aktualny poziom popytu, jak również liczba przyjętych zamówień, może również wpłynąć na czas potrzebny do ukończenia domu; szczytowe okresy zamówień są zwykle widoczne wiosną i latem. W obecnej erze wysokiej inflacji na rynku nieruchomości, oprócz braku materiałów budowlanych i napiętej polityki kredytowej, proces budowy tradycyjnego domu może stanowić szczególne wyzwanie. Domy mobilne stanowią realną alternatywę, zapewniając opłacalne i skuteczne podejście do budowy domu bez przekraczania oczekiwań budżetowych.