Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Luzino : Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Luzino : Profesjonalne budowanie domów mobilnych

Jako producent specjalizujemy się w produkcji domów mobilnych, które można ustawić w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności uzyskiwania pozwoleń na budowę. W ciągu ostatniej dekady popularność tych domów w Polsce stale rosła, ponieważ poprawa standardu życia pozwoliła większej liczbie osób rozważyć alternatywne opcje mieszkaniowe. Dla wielu osób atrakcyjność domów mobilnych polega na ich zdolności do zapewnienia szybkiej i łatwej ucieczki od pędzącego, zabieganego świata, w którym żyjemy. Nasze fachowe rzemiosło i dbałość o szczegóły zapewniają, że nasze domy mobilne są najwyższej jakości, zapewniając komfortową i wygodną przestrzeń życiową dla osób poszukujących bardziej elastycznego stylu życia.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasz zespół specjalizuje się w tworzeniu wykwintnych domków z wysokiej jakości drewna świerkowego, starannie pozyskiwanego z zaufanego tartaku. Jesteśmy dumni z tego, że używamy tylko najlepszych drewnianych elementów, które są fachowo suszone, aby zapewnić maksymalną trwałość. Nasze domki są zaprojektowane z myślą o mobilności dzięki solidnym stalowym ramom z kółkami.

Możesz mieć pewność, że nasze domki spełniają wszystkie standardy branżowe i wykorzystują tylko najlepsze materiały wykończeniowe, dzięki czemu przewyższają Twoje oczekiwania. Nasze izolowane domki są wyposażone w kompletne instalacje, wygodną wysokość wnętrza i izolację z wełny mineralnej, dzięki czemu nadają się do całorocznego zamieszkania.

Oferujemy domki na zamówienie, które są dostosowane do Twoich unikalnych specyfikacji, w tym układu pomieszczeń i kolorystyki. Nasze domki są dostępne w rozmiarach od 15 m2, przy czym pojedyncze moduły są ograniczone do 4 m szerokości i 12 m długości ze względu na ograniczenia transportowe. Istnieje jednak możliwość łączenia wielu modułów w celu stworzenia większych, bardziej przestronnych domków mobilnych. Zaufaj nam, że zbudujemy dla Ciebie idealny domek, który spełni wszystkie Twoje wymagania.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Luzino bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Jako profesjonaliści oferujemy usługi transportu domów mobilnych bezpośrednio na działkę naszego klienta. Przed transportem przeprowadzana jest wizyta na miejscu w celu zapewnienia zgodności ze wszystkimi wymogami prawnymi i pozwoleniami. Proces transportu jest w pełni ubezpieczony, a transportowi towarzyszy licencjonowany pilot. Aby zapewnić płynny proces, pilot nadzoruje cały transport, zatrzymując w razie potrzeby ruch na okolicznych drogach. Po przybyciu na miejsce ciężarówka jest parkowana jak najbliżej wejścia, a mały ciągnik jest używany do usunięcia domu z naczepy. Ważne jest, aby pamiętać, że chodnik powinien być utwardzony, ponieważ domek jest całoroczny i dobrze izolowany, co czyni go dość ciężkim. Szerokość wjazdu powinna być również co najmniej metr szersza niż domek ze względów bezpieczeństwa. Zapewniamy, że zajmiemy się wszystkimi potrzebami transportowymi w profesjonalny sposób.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Luzino – ZADZWOŃ

Sztuka budowy domu mobilnego to arcydzieło, którego stworzenie zajmuje około trzech miesięcy. Czas ten nie jest jednak sztywno określony i może ulec wydłużeniu lub skróceniu w zależności od różnych czynników, takich jak rozmiar domu, model, pożądany poziom wykończenia i opcjonalne wyposażenie domu. Obecny popyt na te domy, wskazany przez aktualną kolejkę przyjętych zamówień, jest również istotnym czynnikiem determinującym czas trwania projektu. Warto zauważyć, że największa liczba zamówień jest przyjmowana w sezonie wiosennym i letnim, więc należy to odpowiednio zaplanować!
W obecnej erze wysokiej inflacji wiele osób napotyka przeszkody przy budowie nawet małego domu ze względu na stan rynku nieruchomości, niedobór materiałów budowlanych i ograniczenia kredytowe. Jednak domy mobilne stały się kreatywnym rozwiązaniem, oferującym szybki i łatwy sposób na budowę domu bez obawy o przekroczenie budżetu, ponieważ całkowity koszt budowy jest znany z góry!