Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Borcz: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Borcz: Kompleksowe budowa domów szkieletowych

Nasze domki produkowane są z drewna świerkowego pochodzącego z rzetelnego tartaku. Wykorzystywane są tylko najwyższej jakości elementy drewniane, które zostały starannie wysuszone, co zapewnia większą trwałość. Cała konstrukcja jest mobilna dzięki stalowej ramie, na której jest umieszczona, z kółkami. Spełnia wszystkie normy i jest wykonana z doskonałej jakości materiałów, dzięki czemu można w niej mieszkać przez cały rok! Została ocieplona wełną mineralną i wyposażona we wszystkie niezbędne instalacje. Do tego wysokość wnętrza jest dość komfortowa. Każdy domek wykonywany jest na indywidualne zamówienie, a układ pomieszczeń czy kolorystyka może być omówiona z klientem. Wielkość zaczyna się od 15m2, ale moduły są ograniczone do 4m szerokości i 12m długości, aby ułatwić transport. Mimo to można je łączyć, tworząc większe domy mobilne, co jest tak ekscytujące!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Jesteśmy zachwyceni, że możemy zaoferować domek, który został mistrzowsko wykonany przy użyciu tylko najwyższej jakości drewna świerkowego pochodzącego ze sprawdzonego tartaku. Każdy kawałek drewna jest suszony do perfekcji, co zapewnia niezwykłą trwałość całej konstrukcji. Dodatkowo domek zbudowany jest na stalowym stelażu z kółkami, dzięki czemu jest bardzo mobilny. Został on również zaprojektowany z myślą o Twoich oczekiwaniach – spełnia wszelkie standardy dzięki świetnym materiałom wykończeniowym, jest ocieplony wełną mineralną i ma przytulną wysokość wnętrza. Do tego można go dostosować do własnych upodobań – od układu pomieszczeń i kolorystyki po wielkość, która zaczyna się od 15m2 i można ją łączyć ze sobą tworząc większe domki mobilne (choć ze względów transportowych wielkość pojedynczego modułu jest ograniczona do 4m szerokości i 12m długości).

W miejscowości Borcz bywamy często – to teren naszego działania!

Zanim zaczniemy tworzyć Twój indywidualny dom mobilny, dokładnie zapoznamy się z Twoimi potrzebami i pragnieniami. Nasze biegłe rady zawsze pomogą nam wskazać najlepsze rozwiązania, które mają praktyczne zastosowanie i minimalizują koszty budowy Twojego wymarzonego domu. Ostateczny projekt będzie wynikiem naszej wspaniałej współpracy i będzie dokładnie taki, jak go omówiliśmy.

Niezależnie od wybranego rozmiaru, możemy spełnić Twoje życzenia dotyczące spersonalizowanego układu pomieszczeń, rozmieszczenia okien i liczby sypialni – nic nie jest wykluczone. Możemy nawet pomóc Ci w dostosowaniu stylu i koloru dachu, ścian i podłogi. Nasze bogate doświadczenie w tej dziedzinie sprawia, że do większości pomysłów, które do nas przyniesiesz, możemy podejść odwołując się do zdjęć naszych dotychczasowych realizacji.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Borcz? SKONTAKTUJ SIĘ!

Oferujemy galerię zdjęć, aby łatwiej było wyobrazić sobie efekt końcowy naszych rozwiązań. Jesteśmy również elastyczni w kwestii szczegółów, takich jak grubość izolacji, aby zapewnić, że Twój dom będzie strzeżony przed żywiołami tak, jak sobie tego życzysz. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na ogrzewanie elektryczne, podłogowe czy gazowe, priorytetem będzie dla nas Twoja satysfakcja. Możemy również zapewnić energooszczędne oświetlenie LED zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dodatkowo mogą Państwo wybrać z naszej oferty meble, sprzęt AGD, RTV oraz klimatyzację czy rolety przeciwsłoneczne. Co więcej, posiadamy własną stolarnię, dzięki czemu możesz zamówić meble na wymiar z montażem, co skraca całkowity czas realizacji zamówienia.