Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Besko: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Besko: Kompleksowe budowa domów szkieletowych

Nasze domki są wykonane z najlepszego drewna świerkowego, dostarczanego przez doskonały tartak. Używamy wyłącznie wysokogatunkowych, suszonych powietrzem kawałków drewna, aby zapewnić ich niesamowitą trwałość. Konstrukcja jest niezwykle mobilna, ponieważ jest osadzona na stalowej ramie z kółkami. Domek spełnia wszelkie standardy i jest wyposażony w wysokiej jakości materiały wykończeniowe, w pełni ocieplony wełną mineralną i wyposażony we wszystkie instalacje oraz przytulną wysokość wnętrza. Każdy domek wykonywany jest na zamówienie klienta, z uzgodnionym układem i kolorystyką pomieszczeń. Chata występuje w rozmiarach już od 15m2, przy czym pojedynczy moduł ogranicza się do 4m szerokości i 12m długości dla ułatwienia transportu, jednak można łączyć więcej modułów tworząc większe domy mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki produkowane są z drewna świerkowego, które pozyskujemy z niezawodnego tartaku. Stosujemy wyłącznie najwyższej klasy elementy drewniane, które są odpowiednio wysuszone i niesamowicie wytrzymałe. Cała konstrukcja jest mobilna dzięki stalowej ramie, która wyposażona jest w koła.
Domek spełnia wszelkie standardy, a jego wysokiej klasy materiały wykończeniowe z pewnością przekroczą Państwa oczekiwania. Ponadto jest on ocieplony wełną mineralną i wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje oraz komfortową wysokość wnętrza, dzięki czemu można w nim zamieszkać przez cały rok.
Każdy domek jest dostosowany do życzeń klienta, a układ pomieszczeń i kolorystyka są odpowiednio uzgadniane.
Chata występuje w rozmiarach od 15m2, jednak ze względu na konieczność transportu, pojedynczy moduł jest ograniczony do 4m szerokości i 12m długości. Niemniej jednak moduły mogą być łączone w większe domy mobilne.

Domek mobilny
Domek mobilny

W Besko bywamy często z uwagi na dużą liczbę interesantów!

Oferujemy serwis samochodowy w zakresie relokacji domów prefabrykowanych na wyznaczone przez kupującego miejsce. Zazwyczaj rozpoczyna się ona od oględzin miejsca. Spełniane są wszystkie potrzeby prawne i pozwolenia, dodatkowo transport objęty jest polisą ubezpieczeniową. Nad transferem czuwa uprawniony pilot, który w razie potrzeby zatrzymuje cały ruch na pobliskich drogach, aby ciężarówka mogła podjechać jak najbliżej wjazdu na działkę. Następnie za pomocą małego ciągnika podnosi się dom z przyczepy, ponieważ ma on bardziej kompaktowe wymiary i większą mobilność. Należy zadbać o odpowiednie utwardzenie terenu, ponieważ dom jest izolowany, co sprawia, że jest dość ciężki (może ważyć nawet do 10 000 kilogramów, nawet gdy nie jest zamieszkany!). Należy pamiętać, że ze względów bezpieczeństwa szerokość wejścia musi być co najmniej o metr większa niż domek.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Besko? SKONTAKTUJ SIĘ!

Dostarczamy szereg zdjęć, abyś mógł poczuć efekt końcowy wybranego przez Ciebie rozwiązania. Możemy również dostosować niektóre aspekty, takie jak izolacja ścian i dachu/podłogi, aby Twój dom był chroniony przed czynnikami zewnętrznymi w sposób, który preferujesz. Jeśli chcesz, możemy założyć dla Ciebie ogrzewanie elektryczne, podłogowe lub gazowe. Priorytetem jest dla nas Twoje zadowolenie, dlatego zadbamy o takie szczegóły jak energooszczędne oświetlenie LED zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Dodatkowo, możesz wybrać spośród wielu elementów wyposażenia, takich jak meble, sprzęt AGD, elektronika, a także klimatyzacja czy rolety przeciwsłoneczne! Warto wspomnieć, że posiadamy własną stolarnię, dzięki czemu możesz zamówić meble idealnie dopasowane i zlecić ich montaż – to skraca ogólny czas realizacji zamówienia.