Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Turośń Kościelna: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Profesjonalne stawianie domów mobilnych w miejscowości Turośń Kościelna

Nasze domki wykonane są z drewna świerkowego, pozyskiwanego z renomowanego tartaku. Stosujemy tylko niezawodne elementy drewniane, które są odpowiednio wysuszone, co gwarantuje dużą trwałość. Cała konstrukcja jest przenośna, ponieważ umieszczona jest na stalowym stelażu z kółkami. Domek spełnia wszelkie przepisy bezpieczeństwa, jest skonstruowany z świetnej jakości materiałów (na pewno spełni Twoje pragnienia), dzięki czemu po jego umeblowaniu możesz w nim mieszkać przez cały rok (jest ocieplony wełną mineralną i posiada pełne wyposażenie, a dodatkowo komfortową wysokość sufitu). Każdy bungalow jest projektowany na zamówienie. Układ pomieszczeń i paleta kolorów są uzgadniane z klientem. Domek występuje w rozmiarach zaczynających się od 15m2. Ze względu na wymogi transportowe, wielkość jednego modułu jest ograniczona do 4m szerokości i 12m długości. Moduły można jednak łączyć ze sobą tworząc większe domki mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom wyróżnia nas nie tylko nasza pasja do produkcji domów mobilnych, ale także wieloletnie doświadczenie, które posiadamy w ich konstruowaniu. Dzięki temu, niezależnie od tego, czego pragnie klient, jakie są jego wymagania – możemy to zrealizować. Zawsze dostosowujemy projekty do unikalnej wizji każdego klienta – jego idealnego domu mobilnego. Ponieważ zwracamy taką uwagę na każdy szczegół, możemy śmiało oferować domy mobilne, które są całkowicie spersonalizowane. Te produkowane przez naszą firmę są wszystkie jedyne w swoim rodzaju – zazwyczaj łączy je indywidualność. Osoby, które ostatecznie będą ich właścicielami, odgrywają ogromną rolę w procesie rzemieślniczym, dbając o to, by posiadały wszystkie niezbędne udogodnienia i były wygodne. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i zgromadzonej wiedzy, połączonej z entuzjazmem do pracy, z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego z tych projektów.

W miejscowości Turośń Kościelna bywamy często – to teren naszego działania!

Zapewniamy naszym klientom transport domów mobilnych na ich działkę. Zazwyczaj najpierw przeprowadzamy wizytę na miejscu. Wszystkie przepisy prawne i dokumenty są aktualne, a sam transport jest objęty ubezpieczeniem. Transportowi towarzyszy certyfikowany pilot, który zadba o zablokowanie drogi wokół działki (jeśli jest taka potrzeba) podczas gdy ciężarówka podjedzie pod wjazd. Do zdjęcia domu z naczepy używa się małego ciągnika; wynika to z jego wielkości i zwrotności. Należy pamiętać o wybrukowaniu drogi wjazdowej, ponieważ dom jest dobrze izolowany i ciężki (masa własna to kilka ton, masa umeblowana może osiągnąć 10 000 kg). Zwróć uwagę na szerokość wjazdu – dla bezpieczeństwa powinien on być przynajmniej o metr szerszy od domu.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Turośń Kościelna – ZADZWOŃ

Montaż domu mobilnego trwa zazwyczaj około trzech miesięcy, choć może się to wydłużyć lub skrócić w zależności od wielkości, modelu, pożądanej jakości i ewentualnych dodatkowych funkcji. Ponadto, ilość aktualnie przyjętych zamówień, w tym tych w kolejce, również określi, jak długo potrwa wzniesienie domu. Co warte podkreślenia, najwięcej zamówień składanych jest w cieplejszych miesiącach roku. W dzisiejszych czasach, przy stale rosnącej inflacji, marzenia o wybudowaniu domu (nawet niewielkiego) są przekreślane ze względu na stan budownictwa mieszkaniowego, niedostatek materiałów budowlanych i limity kredytowe. Domy mobilne stanowią atrakcyjną opcję, ponieważ pozwalają na szybkie, łatwe i bez obaw o przekroczenie budżetu – całkowity koszt jest znany od samego początku!