Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Gryfino: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Profesjonalne stawianie domów mobilnych w miejscowości Gryfino

Nasze domki są fachowo wykonane z najwyższej klasy drewna świerkowego pochodzącego ze sprawdzonego tartaku. Używamy tylko najwyższej jakości drewna dla czystej trwałości. Dodatkowo cała konstrukcja zbudowana jest na stalowym stelażu z kołami, dzięki czemu jest mobilna. Każdy domek spełnia wszelkie normy i jest wykonany z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, co gwarantuje, że Twoje oczekiwania zostaną przekroczone. Do tego jest ocieplony wełną mineralną, posiada kompletne instalacje, oraz komfortową wysokość wnętrza. Każdy domek wykonywany jest na zamówienie z uwzględnieniem pożądanego przez klienta układu pomieszczeń i kolorystyki. Rozmiary wahają się od 15m2, a ze względu na potrzeby transportowe pojedynczy moduł ograniczony jest do 4m szerokości i 12m długości. Ale nie martw się, możesz łączyć moduły, aby stworzyć większe domy mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki budowane są z najwyższej klasy drewna świerkowego, pozyskiwanego ze sprawdzonego tartaku. Wybieramy tylko wysokogatunkowe kawałki drewna, które są skutecznie wysuszone, o niezrównanej wytrzymałości. Cała konstrukcja jest przenośna, ponieważ umieszczona jest na stalowym stelażu z kółkami. Domek spełnia wszelkie normy, jest wykonany z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych (na pewno będzie odpowiadał Państwa potrzebom), dzięki czemu zaraz po wyposażeniu może być użytkowany przez cały rok (jest ocieplony wełną mineralną i posiada kompletne instalacje, a także wygodną wysokość wnętrza). Każdy domek wykonywany jest na zamówienie według wskazań klienta dotyczących układu pomieszczeń i kolorystyki. Chatka dostępna jest w rozmiarach już od 15m2. Ze względów transportowych wielkość pojedynczego modułu jest ograniczona do 4m szerokości i 12m długości. Niemniej jednak moduły można łączyć ze sobą tworząc większe domki mobilne.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Gryfino bywamy często – to teren naszego działania!

Oferujemy transport domku mobilnego na teren klienta. Wcześniej należy dokonać wizyty na działce. Wszystkie potrzeby prawne i pozwolenia są załatwione, a transport jest ubezpieczony. Przejazd mobilnego domu nadzoruje licencjonowany pilot, który wstrzymuje ruch w okolicy (jeśli jest to wymagane). Ciężarówka jest następnie parkowana jak najbliżej wjazdu na działkę, a do zdjęcia domku z naczepy używa się malutkiego traktora, ponieważ ma on większą mobilność.
Należy koniecznie upewnić się, że droga jest odpowiednia dla domku, ponieważ jest on ocieplony i może być dość ciężki (masa własna to kilka ton, po umeblowaniu może wzrosnąć do 10 000 kg). Zwróć też uwagę na szerokość wjazdu, który dla bezpieczeństwa powinien być przynajmniej o metr szerszy od domku.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Gryfino – ZADZWOŃ

Czas budowy domu mobilnego wynosi zazwyczaj około 3 miesięcy, choć może być dłuższy lub krótszy w zależności od wybranego rozmiaru i modelu, pożądanej jakości i wszelkich dodatkowych funkcji. Warto również zauważyć, że najwięcej zamówień składanych jest wiosną i latem, co może mieć wpływ na to, jak długo trwa budowa. W dobie wysokiej inflacji stworzenie nawet małego domu może stać się wyzwaniem ze względu na rynek i ograniczone zasoby. Domy mobilne stanowią świetne rozwiązanie, oferując skuteczny i opłacalny sposób budowy domu bez przekraczania budżetu.