Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Bielsk Podlaski: Budowa domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Profesjonalne realizacje domów mobilnych w miejscowości Bielsk Podlaski

Produkujemy domy mobilne nie potrzebujące żadnych zezwoleń, które można postawić niemal wszędzie i przenieść w dowolne miejsce.
Rozpoznawalność domów mobilnych w Polsce rosła stopniowo w drugiej dekadzie XXI wieku ze względu na wzrost poziomu życia dużej części społeczeństwa. Warunki finansowe, szczególnie wśród mieszkańców większych i średnich miast, znacznie się poprawiły. Było to najczęściej wynikiem podjęcia dodatkowej pracy lub bardziej wydajnej pracy – albo obu tych rzeczy.
W dzisiejszych czasach, gdy życie toczy się coraz szybciej i nie ma chwili wytchnienia, ucieczka w spokojne miejsce na łonie natury staje się coraz bardziej atrakcyjna. Domy mobilne stały się ostatnio preferowaną alternatywą wśród ludzi szukających sposobu na ucieczkę od ciągle rosnącego zgiełku – a to dzięki niesamowitej korzyści z domów mobilnych – ich szybkiej budowie!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom mamy nie tylko wielki entuzjazm dla budowy domów mobilnych, ale także wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. W związku z tym, niezależnie od tego, czego życzy sobie klient, jakie są jego wymagania – możemy to zrealizować. Zawsze dostosowujemy projekty do konkretnej wizji każdego klienta – jego wymarzonego domu mobilnego. A ponieważ każdy szczegół jest dla nas ważny, z dumą prezentujemy domy mobilne, które są całkowicie spersonalizowane. Domy mobilne, które tworzymy w naszej firmie są jedyne w swoim rodzaju – zazwyczaj łączy je oryginalność. Ich przyszli właściciele odgrywają główną rolę w procesie rozwoju, upewniając się, że są zadowoleni i mają wszystko, czego potrzebują. Możesz być pewien, że jesteśmy aktywnie zaangażowani w każdy z tych projektów, służąc naszym wieloletnim doświadczeniem, umiejętnościami, które zdobyliśmy w tym czasie i najwyższą pasją do tego, co robimy.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Bielsk Podlaski bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Przy budowie Państwa jedynego w swoim rodzaju domu mobilnego nie idziemy na skróty! Uważnie słuchamy Twoich indywidualnych pragnień i wymagań i wykorzystujemy naszą wiedzę, aby znaleźć najbardziej odpowiednie i opłacalne rozwiązania. Pracujemy razem, aby zapewnić, że projekt jest dokładnie taki, jak uzgodniliśmy, a Twój dom będzie miał dowolną wielkość, indywidualny układ pomieszczeń i rozmieszczenie okien oraz liczbę sypialni, jakiej potrzebujesz. Możemy również spersonalizować styl i kolor dachu, ścian i podłogi – opcje są nieograniczone! Zajmowaliśmy się tak wieloma różnymi projektami w przeszłości, więc są szanse, że mamy zdjęcie realizacji, która jest podobna do Twojego pomysłu.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Bielsk Podlaski? SKONTAKTUJ SIĘ!

Zasadniczo, dzięki naszym bogatym zdjęciom gotowego produktu, łatwo jest wyobrazić sobie swój ostateczny rezultat. Ponadto, zgodnie z Państwa wymaganiami, możemy dokonać zmian w takich kwestiach jak grubość izolacji wokół ścian zewnętrznych oraz dachu/podłogi, dzięki czemu Państwa dom będzie osłonięty przed elementami zewnętrznymi zgodnie z Państwa życzeniem. Na życzenie możemy również zapewnić ogrzewanie elektryczne, podłogowe lub gazowe. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego zadbamy o takie szczegóły jak energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz przyczepy. Co więcej, mamy dla Ciebie dodatkowe wyposażenie, takie jak meble, urządzenia, sprzęt elektroniczny, klimatyzacja czy rolety przeciwsłoneczne! Warto zaznaczyć, że posiadamy własny warsztat stolarski, dzięki czemu możesz zakupić meble o odpowiednich wymiarach i wstępnie zmontowane – co znacznie skraca całkowity czas realizacji zamówienia.