Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Wielki Klincz: Domy mobilne – budowa

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Wielki Klincz: Profesjonalne realizacje domów mobilnych

Nasze domki są wykonane z drewna świerkowego, pochodzącego z zaufanej tartaku. Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości elementy drewniane, które są odpowiednio suszone, aby zapewnić ich trwałość. Ponieważ cała konstrukcja znajduje się na stalowej ramie z kółkami, jest bardzo mobilna. Została zaprojektowana zgodnie z najwyższymi standardami i wyposażona w najwyższej jakości materiały wykończeniowe, dzięki czemu z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Jest ocieplony wełną mineralną i wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje, a także przytulną wysokość wnętrza. Każdy domek jest wykonywany na zamówienie, a klient może dowolnie wybrać układ pomieszczeń i kolorystykę. Najmniejszy dostępny rozmiar to 15m2, ale większe domki mobilne można stworzyć poprzez połączenie kilku modułów (4m szerokości i 12m długości to maksimum do transportu).

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom jesteśmy pasjonatami tworzenia domów mobilnych i zgromadziliśmy w tym procesie bogate doświadczenie. Dostosowujemy nasze projekty do dokładnych specyfikacji klienta, starając się, aby jego wymarzony dom mobilny stał się rzeczywistością. Wierzymy, że każdy element ma znaczenie i dlatego nasze domy mobilne są całkowicie dostosowane do potrzeb klienta. Każdy z nich jest wyjątkowy, a przyszli właściciele mają swój udział w procesie projektowania, co zapewnia, że wszystkie ich potrzeby zostaną spełnione. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować nasze wieloletnie doświadczenie, wiedzę, którą zdobyliśmy i nasz niesłabnący entuzjazm do każdego projektu.

W miejscowości Wielki Klincz bywamy często – to teren naszego działania!

Specjalizujemy się w doprowadzeniu Twojego mobile home do upragnionej działki. Wszystko zaczyna się od wstępnej wizyty na miejscu, aby ocenić sytuację. Dbamy o przestrzeganie wszelkich wymogów prawnych i pozwoleń, a transport jest w pełni ubezpieczony. Transport jest nadzorowany przez licencjonowanego pilota, który w razie potrzeby może wstrzymać ruch w okolicznych miejscowościach. Ustawimy ciężarówkę jak najbliżej wejścia, a następnie użyjemy małego traktora do podniesienia domku z naczepy – jest to bardziej efektywny sposób manewrowania domkiem ze względu na jego rozmiar i moment obrotowy. Powierzchnia musi być utwardzona, ponieważ domek jest dobrze izolowany i może ważyć do 10.000 kg w pełni umeblowany. Należy pamiętać, że wjazd powinien być co najmniej o metr szerszy niż domek ze względów bezpieczeństwa.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Wielki Klincz? SKONTAKTUJ SIĘ!

Zazwyczaj budowa domu mobilnego trwa około trzech miesięcy, jednak czas ten może ulec wydłużeniu lub skróceniu w zależności od wymiarów domu, wybranego modelu, pożądanej jakości i dodatkowych cech domu. Na czas realizacji domu mobilnego wpływa również aktualna liczba zamówień, w tym tych w kolejce. Należy zauważyć, że szczytowy sezon tych zamówień przypada na miesiące wiosenne i letnie.
W obecnej dobie wysokiej inflacji plany wielu osób dotyczące postawienia własnej rezydencji, nawet malutkiej, zostały wstrzymane ze względu na rynek mieszkaniowy, brak dostępnych materiałów budowlanych oraz ograniczenia finansowe. Domy mobilne stanowią rozwiązanie tego problemu, oferując szybkie, bezproblemowe podejście i pewność trzymania się ustalonego budżetu – ponieważ cały koszt budowy domu jest z góry znany!