Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Limanowa: Domy mobilne – budowa

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kompleksowe realizacje domów mobilnych w miejscowości Limanowa

W Polsce trend domów mobilnych nabrał rozpędu w ciągu ostatnich kilkunastu lat, dzięki wzrostowi jakości życia dużej części społeczeństwa. Lepsze zarobki, które wynikały z podjęcia dodatkowych obowiązków lub wydajniejszej pracy, napędzały rynek.

W dzisiejszych czasach, gdy życie toczy się w zawrotnym tempie i nigdy nie ma chwili na relaks, wybór spokojnego miejsca na łonie natury jest coraz bardziej atrakcyjny. Domy mobilne stały się ostatnio popularnym wyborem wśród tych, którzy chcą odpocząć od ciągłego pośpiechu – a to za sprawą wspaniałej zalety domów mobilnych – ich szybkiej budowy! Nie wymagają one pozwolenia na budowę, można je zmontować praktycznie wszędzie i przenieść w dowolne miejsce.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Entuzjazm Mobildom w produkcji domów mobilnych dorównuje jedynie naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży. Mamy możliwości, aby zrealizować nawet najbardziej wyjątkowe i ambitne wizje klientów. Nie idziemy na skróty, jeśli chodzi o dostosowanie do potrzeb klienta, a każdy z naszych domów mobilnych jest całkowicie wyjątkowy. Ludzie, którzy będą mieszkać w tych domach są głęboko zaangażowani w proces planowania, zapewniając, że ich potrzeby i pragnienia zostaną spełnione. Nasze doświadczenie i poświęcenie są widoczne w każdym projekcie i jesteśmy dumni, że możemy włożyć naszą wiedzę, doświadczenie i pasję w każdy z nich.

W miejscowości Limanowa bywamy często – to teren naszego działania!

Gwarantujemy bezpieczny i solidny transport domu mobilnego do miejsca przeznaczenia. Jest on zawsze poprzedzony oględzinami terenu, a także zapewnieniem spełnienia wszystkich niezbędnych wymogów prawnych i pozwoleń. Dla zwiększenia bezpieczeństwa transport nadzoruje licencjonowany pilot, który w razie potrzeby zatrzymuje ruch na pobliskiej drodze. Ciężarówka parkuje następnie jak najbliżej wjazdu na działkę. Domek mobilny jest następnie zdejmowany z naczepy przez malutki ciągnik, który dzięki swoim rozmiarom i momentowi obrotowemu oferuje lepszą zwrotność. Należy pamiętać, że podłoże musi być równe, ponieważ domek ma przetrwać przez cały sezon, a więc jest mocno izolowany i waży kilka ton (do 10 000 kg przy pełnym wyposażeniu). Weź również pod uwagę szerokość wejścia; powinno być ono o metr szersze niż domek dla bezpieczeństwa.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Limanowa – ZADZWOŃ

Budowa domu mobilnego trwa zazwyczaj około trzech miesięcy, choć może się to różnić w zależności od wielkości, stylu i dodatkowych funkcji domu. Ponadto, ilość aktualnie składanych zamówień (w tym tych z listy oczekujących) również wpływa na czas realizacji. Warto zauważyć, że najwięcej zamówień składanych jest w okresie wiosennym i letnim.
W ostatnim czasie, w dobie wysokiej inflacji, budowa domu staje się coraz trudniejsza ze względu na rynek nieruchomości, ograniczone dostawy budowlane oraz ograniczone kredyty. Domy mobilne są doskonałą odpowiedzią na ten problem, zapewniając szybkie i proste rozwiązanie, aby uzyskać dom zbudowany, i nie musisz się martwić o przekroczenie budżetu, ponieważ całkowity koszt jest znany z góry!