Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Przemyśl: Budowa domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Przemyśl: Kompleksowe budowa domów szkieletowych

Nasza firma oferuje całoroczne domy mobilne, które nie wymagają żadnych pozwoleń budowlanych, można je szybko ustawić w niemal każdym miejscu i przenieść, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.
Popyt na domy mobilne w Polsce stopniowo wzrastał w drugiej dekadzie XXI wieku, ze względu na poprawę stylu życia znacznej części społeczeństwa. Wielu ludzi w średnich i dużych miastach zaobserwowało wzrost swoich zarobków po podjęciu większej ilości pracy lub zwiększeniu efektywności pracy – lub obu tych czynników.
Ostatnio, w tym świecie, gdzie życie ciągle przyspiesza i nie ma czasu na relaks, pomysł ucieczki do spokojnego miejsca w przyrodzie stał się bardziej pożądany. Domy mobilne stają się popularnym wyborem dla tych, którzy szukają sposobu na odpoczynek od zgiełku, głównie ze względu na zaletę ich szybkiej budowy.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki tworzone są z najlepszego drewna świerkowego pochodzącego ze sprawdzonego tartaku. Najwyższej klasy elementy drewniane, dokładnie wysuszone, zapewniają najwyższą trwałość. Cała konstrukcja jest ruchoma, zbudowana na stalowym stelażu z kółkami. Spełnia wszelkie standardy, posiada najwyższej klasy materiały wykończeniowe, które z pewnością Państwa zadowolą, a także jest ocieplona wełną mineralną i wyposażona we wszystkie niezbędne instalacje do przytulnego wnętrza. Każdy domek jest dostosowany do Państwa życzeń, a układ pomieszczeń i kolorystyka ustalane są wspólnie z klientem. Modele zaczynają się od 15m2, choć pojedyncze moduły mają ograniczenie do 4 metrów szerokości i 12 metrów długości ze względu na potrzeby transportowe. Moduły można jednak łączyć, tworząc większe domki mobilne!

W miejscowości Przemyśl bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Przed rozpoczęciem budowy Twojego wyjątkowego domu mobilnego, poświęcamy czas na analizę Twoich potrzeb i pragnień. Możesz polegać na naszym doświadczonym doradztwie, aby wymyślić najlepsze odpowiedzi, które są ekonomicznie opłacalne i będą zgodne z tym, co uzgodniliśmy. Gotowy projekt będzie wynikiem naszej doskonałej pracy zespołowej.
Twoja wymarzona siedziba może mieć dowolny rozmiar, ze spersonalizowanym układem pomieszczeń i położeniem okien, niestandardową liczbą sypialni – możesz dostać wszystko, czego zapragniesz – nie mamy tylko gotowych jak z katalogu. Z naszą pomocą możesz dostosować odcień i styl różnych aspektów – dachu, ścian, podłogi. Mamy za sobą tyle różnych realizacji, że większość pomysłów, które przynoszą nam klienci, można łatwo dopasować do zdjęć naszych wcześniejszych projektów.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Przemyśl – ZADZWOŃ

Szacuje się, że budowa mobilnego domu trwa około trzech miesięcy, choć czas ten może ulec skróceniu lub wydłużeniu w zależności od wymiarów rezydencji, wybranego modelu, pożądanego poziomu wykończenia i ewentualnych dodatkowych gadżetów. Ilość ostatnio przyjętych zamówień (łącznie z tymi w kolejce) również ma wpływ na określenie czasu potrzebnego do zbudowania mobilnego domu. Ogólnie rzecz biorąc, najwięcej zamówień przyjmowanych jest wiosną i latem.
W obecnym okresie wysokiej inflacji plany budowy własnego domu (nawet małego) są utrudnione ze względu na stan rynku nieruchomości, niedobór materiałów budowlanych i ograniczenia kredytowe. Domy mobilne stanowią rozwiązanie tego problemu – są szybkie, bezproblemowe, a całkowity koszt budowy domu jest już znany!