Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Brzeg Dolny: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Profesjonalne realizacje domów mobilnych w miejscowości Brzeg Dolny

W związku z tym, że w ciągu ostatniej dekady w Polsce poprawił się styl życia, domy mobilne stają się coraz bardziej popularne. Wynika to z faktu, że ludzie mają więcej pieniędzy do wydania i potrzebują więcej sposobów na ucieczkę od zgiełku codziennego życia. W przypadku tych domów nie trzeba się martwić o uzyskanie pozwolenia na budowę lub długie oczekiwanie na ich ustawienie – można je szybko złożyć i przenieść, gdy tylko jest to konieczne. To czyni je idealnym wyborem dla osób pragnących znaleźć spokojne schronienie z dala od zgiełku współczesnego życia.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki wykonane są z najwyższej klasy drewna świerkowego pozyskiwanego z niezawodnego tartaku. Trwałe elementy drewniane są starannie suszone dla maksymalnej wytrzymałości. Wszystkie mieszkania umieszczone są na mobilnym stelażu stalowym z kołami, zgodnie ze wszystkimi niezbędnymi przepisami. Ponadto domki są wykończone wysokiej jakości materiałami i ocieplone wełną mineralną, dzięki czemu doskonale nadają się do całorocznego zamieszkania, posiadają wszystkie niezbędne instalacje i komfortową wysokość wnętrza. Istnieje możliwość zamówienia domku wykonanego według dokładnej specyfikacji – układ pomieszczeń i kolorystyka mogą być dostosowane do Twoich pragnień. Modele dostępne są w rozmiarach od 15m2, choć pojedynczy moduł ograniczony jest do szerokości 4m i długości 12m, choć można je łączyć, tworząc większe domy mobilne.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Brzeg Dolny bywamy często – to teren naszego działania!

Dostarczymy Twój mobile home w krótkim czasie – najpierw przyjedziemy na miejsce, aby obejrzeć teren, upewniając się, że wszystkie wymogi prawne i pozwolenia są załatwione, a transport jest ubezpieczony. Aby zapewnić bezpieczny transfer, licencjonowany pilot będzie nadzorował wjazd ciężarówki na teren posesji i wstrzyma ruch w okolicy (jeśli będzie to konieczne). Następnie ciężarówka podjedzie jak najbliżej wjazdu na posesję, a do ściągnięcia domu z naczepy użyty zostanie mały ciągnik, który dzięki swoim rozmiarom i momentowi obrotowemu jest bardziej zwrotny.
Koniecznie trzeba utwardzić drogę prowadzącą do posiadłości, ponieważ dom jest dobrze izolowany i może ważyć nawet 10 000 kg po umeblowaniu. Upewnij się, że brama jest przynajmniej o metr szersza od domu – bezpieczeństwo przede wszystkim!

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Brzeg Dolny – ZADZWOŃ

Budowa domu mobilnego zazwyczaj wymaga około trzech miesięcy do zakończenia, chociaż długość czasu może być większa lub mniejsza w zależności od wielkości domu, modelu, poziomu jakości i wszelkich dodatkowych urządzeń. Ilość aktualnie złożonych zamówień (w tym zamówień oczekujących) również ma wpływ na to, jak długo potrwa ukończenie budowy. Należy pamiętać, że najwięcej zamówień składanych jest w okresie wiosennym i letnim.
Ostatnio, w okresie wysokiej inflacji, wiele osób zaprzestało planów budowy własnej rezydencji (nawet niewielkiej) ze względu na stan rynku nieruchomości, niedostępność materiałów i politykę kredytową. Domy mobilne stanowią świetne rozwiązanie tego problemu, zapewniając szybki, prosty i opłacalny sposób na postawienie domu – ponieważ całkowity koszt domu jest znany wcześniej!