Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Dąbrówka: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Profesjonalne budowanie domów mobilnych w miejscowości Dąbrówka

Nasza firma od lat tworzy domy mobilne bez konieczności uzyskania pozwolenia na budowę, które można ustawić w dowolnym miejscu i przenosić w razie potrzeby. W ciągu ostatnich dziesięciu lat popyt na domy mobilne w Polsce wzrósł dzięki lepszej jakości życia znacznej części społeczeństwa. Wyższe dochody były bezpośrednim wynikiem dodatkowej pracy lub większej wydajności – często obu. W czasach, gdy życie staje się coraz bardziej zabiegane, bardziej atrakcyjna stała się ucieczka do spokojnego miejsca na łonie natury. Domy mobilne stały się popularnym wyborem wśród tych, którzy szukają sposobu na zrobienie sobie przerwy od codziennego zgiełku – a to dzięki ich wygodzie montażu!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom kierujemy się naszym entuzjazmem do tworzenia domów mobilnych i naszym wieloletnim doświadczeniem. Chętnie spełniamy wszelkie wymagania i życzenia naszych klientów, zapewniając im realizację wymarzonych domów mobilnych. Każdy projekt dostosowujemy do indywidualnej wizji klienta, ponieważ rozumiemy, że każdy szczegół ma znaczenie. Żaden z naszych domów nie jest taki sam – każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Ściśle współpracujemy z przyszłymi właścicielami, aby zagwarantować, że dom będzie dokładnie taki, jak sobie życzyli i że będą zadowoleni z efektu końcowego. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i gorliwości w wykonywaniu tej pracy, jesteśmy w pełni zaangażowani w każdy zbudowany przez nas dom mobilny.

W Dąbrówka bywamy często z uwagi na dużą liczbę interesantów!

Dbamy o to, aby Twój mobile home trafił w pożądane miejsce. Zazwyczaj zaczyna się to od wizyty na miejscu. Dbamy o to, aby spełnić wszystkie obowiązki prawne i wymagania ubezpieczeniowe. Ale to jeszcze nie wszystko! Transportowi towarzyszy również licencjonowany kierowca, który zatrzymuje ruch w okolicy (w razie potrzeby). Następnie ciężarówka ustawia się jak najbliżej wjazdu na działkę. Następnie, aby zdjąć dom z przyczepy, używamy małego ciągnika o dużej zwrotności. Upewnij się, że podłoże jest solidne, ponieważ domek może ważyć nawet do 10.000 kg w pełnym wyposażeniu! Sprawdź również, czy wejście jest przynajmniej o metr szersze niż domek, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Dąbrówka – ZADZWOŃ

Ogólnie rzecz biorąc, budowa domu mobilnego trwa około trzech miesięcy. Choć jest to wartość szacunkowa, czas ten może ulec wydłużeniu lub skróceniu w zależności od wielkości, modelu i wykończenia domu, a także dodatkowych wyborów, których dokonasz. Sama liczba przyjmowanych zamówień, w tym tych z listy oczekujących, również wpłynie na okres realizacji. Należy pamiętać, że szczytowy sezon zamówień przypada na wiosnę i lato.

W obecnym okresie wysokiej inflacji plany wielu osób dotyczące budowy własnego domu, niezależnie od tego jak małego, zostały utrudnione ze względu na stan rynku mieszkaniowego, niedostępność materiałów budowlanych i zaostrzone warunki kredytowe. Z pomocą przychodzą domy mobilne, które stanowią szybkie i proste rozwiązanie, a dzięki temu, że całkowity koszt budowy domu jest znany od samego początku – nie ma obaw o przekroczenie budżetu!