Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Białaczów: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kompleksowe realizacje domów mobilnych w miejscowości Białaczów

W ostatnich latach poziom życia w Polsce jest coraz wyższy, co przekłada się na większą stabilność finansową wśród mieszkańców miast. W rezultacie ludzie, którzy szukają sposobu na ucieczkę od zgiełku życia codziennego, zwracają się ku domom mobilnym jako wygodnej ucieczce, ponieważ można je szybko postawić i w każdej chwili przenieść bez konieczności uzyskania pozwolenia na budowę. Wraz z różnymi innymi zaletami, to właśnie dlatego domy mobilne stały się popularne przez cały rok w drugiej dekadzie XXI wieku.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom nasz entuzjazm do montażu domów mobilnych dorównuje jedynie naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Dlatego też, bez względu na preferencje klienta, możemy je zrealizować. Zawsze personalizujemy nasze projekty, aby spełnić szczególną wizję każdego klienta. Jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy domy mobilne na zamówienie, w których każdy szczegół jest przemyślany. Wszystkie tworzone przez nas domy są jedyne w swoim rodzaju – zazwyczaj wyróżniają się niepowtarzalnością. Właściciele są mocno zaangażowani w proces rozwoju, zapewniając, że wynik jest wygodny i posiada wszystkie niezbędne udogodnienia. Do każdego projektu wnosimy nasze ogromne doświadczenie, wiedzę i entuzjazm, gwarantując, że wszystkie są wykonane z najwyższą starannością.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Białaczów bywamy często – to teren naszego działania!

Oferujemy transport Państwa mobile home na wyznaczoną działkę. Zazwyczaj najpierw odbywa się wizyta na miejscu, aby upewnić się, że wszystkie wymogi prawne i pozwolenia zostały załatwione. Przejazd jest ubezpieczony, a nad całością czuwa licencjonowany pilot. Pilot upewnia się, że ruch na drodze przylegającej do działki jest wstrzymany, zanim ciężarówka będzie mogła podjechać jak najbliżej wjazdu. Następnie mały ciągnik jest używany do ściągania domu z naczepy, ponieważ zapewnia lepszą zwrotność. Ważne jest, aby nawierzchnia była wystarczająco mocna, by utrzymać ciężar domu – pusty waży kilka ton, a umeblowany może osiągnąć nawet 10 000 kg. Pamiętaj też, że wjazd powinien być przynajmniej o metr szerszy niż sam domek, aby zapewnić bezpieczeństwo.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Białaczów? SKONTAKTUJ SIĘ!

Ułatwiamy wyobrażenie sobie rezultatu wybranego przez Ciebie rozwiązania, dostarczając kolekcję zdjęć. Dodatkowo możemy zmodyfikować takie szczegóły jak izolacja ścian zewnętrznych i dachu/podłogi, aby Twój dom był chroniony przed wszystkim, co rzuci na niego matka natura! Możemy również zapewnić ogrzewanie elektryczne, podłogowe lub gazowe, aby spełnić Twoje potrzeby. Dbamy o to, aby priorytetem było Twoje zadowolenie, dlatego zadbamy również o takie szczegóły jak energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz przyczepy. Ponadto mamy dla Ciebie kilka opcjonalnych dodatków, takich jak meble, urządzenia, sprzęt elektroniczny, klimatyzacja czy rolety przeciwsłoneczne! Aha, mamy też własny zakład stolarski, więc możesz zamówić meble idealnie pasujące do przyczepy z montażem – co znacznie skraca całkowity czas realizacji.