Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Drezdenko: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Drezdenko: Profesjonalne budowanie domów mobilnych

Nasze domki wykonane są z najwyższej jakości drewna świerkowego, pozyskanego ze sprawdzonego tartaku. Używamy tylko najwyższej klasy elementów drewnianych, które zostały odpowiednio wysuszone dla większej trwałości. Cała konstrukcja jest mobilna, ponieważ zbudowana jest na stalowym stelażu wyposażonym w kółka. Domek spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i jest wykończony z wysokiej klasy materiałów, więc z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Dodatkowo jest on ocieplony wełną mineralną i zawiera wszystkie niezbędne instalacje, a także komfortową wysokość wnętrza, dzięki czemu można w nim zamieszkać przez cały rok. Każdy domek jest wykonywany na zamówienie, a jego układ i kolorystyka może zostać omówiona z klientem. Najmniejszy oferowany przez nas rozmiar to 15m2, natomiast ze względu na potrzeby transportowe, pojedynczy moduł ograniczony jest do 4m szerokości i 12m długości. Niemniej jednak moduły można łączyć ze sobą tworząc większe, ruchome domy.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom mamy nie tylko zapał do produkcji domów mobilnych, ale także dziesięciolecia doświadczenia w ich budowie. Dzięki temu, niezależnie od tego, czego życzy sobie klient, jakie są jego wymagania – możemy je spełnić. Zawsze personalizujemy projekty, aby odzwierciedlić indywidualną wizję każdego klienta – jego wymarzony dom mobilny. I właśnie dlatego, że każdy szczegół jest dla nas ważny, z dumą oferujemy domy mobilne, które są w pełni dostosowane do potrzeb klienta. Domy mobilne, które budujemy w naszej firmie są charakterystyczne – zazwyczaj łączy je ich wyjątkowość. Ich przyszli właściciele mają duży wkład w proces tworzenia, dbając o to, by były przytulne i miały wszystko, czego potrzebują. Mogą być Państwo pewni, że w każdy z tych projektów jesteśmy aktywnie zaangażowani, oferując nasze wieloletnie doświadczenie, wiedzę, którą zdobyliśmy w tym czasie i najwyższy entuzjazm dla tego, co robimy.

W miejscowości Drezdenko bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Chcemy mieć pewność, że rozumiemy Twoje pragnienia i potrzeby, zanim zaczniemy budować Twój indywidualny dom mobilny. Nasz doświadczony zespół jest tutaj, aby zapewnić Ci najlepsze porady i poprowadzić Cię w kierunku najbardziej opłacalnych rozwiązań. Będziemy z Tobą współpracować, aby stworzyć projekt, który spełni Twoje oczekiwania.

Możesz dostosować rozmiar, układ sypialni, rozmieszczenie okien i wiele innych elementów, aby uzyskać dom swoich marzeń. Wychodzimy poza to, co jest oferowane w katalogu i dajemy Ci możliwość personalizacji koloru, stylu i innych elementów dachu, ścian i podłogi. Pracowaliśmy nad wieloma różnymi projektami, więc możemy zaprezentować Państwu zdjęcia naszej dotychczasowej pracy, aby pomóc wprowadzić Państwa pomysły w życie.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Drezdenko? SKONTAKTUJ SIĘ!

Dzięki naszej obszernej bazie zdjęć, łatwiej jest teraz wyobrazić sobie efekt końcowy dokonanego wyboru. Ponadto możemy dokonać wszelkich niezbędnych zmian w izolacji ścian zewnętrznych i dachu/podłogi w oparciu o Twoje potrzeby, aby zapewnić, że Twój dom jest osłonięty przed wszelkimi elementami zewnętrznymi w sposób, w jaki chcesz. Na życzenie klienta możemy również zapewnić ogrzewanie elektryczne, podłogowe lub gazowe. Cenimy Twoje zadowolenie, dlatego zadbamy o takie elementy jak energooszczędne oświetlenie LED zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Ponadto mamy do wyboru kilka dodatkowych elementów, takich jak meble, sprzęt AGD, gadżety elektroniczne, a także klimatyzację czy rolety zewnętrzne! Co więcej- posiadamy własną stolarnię, dzięki czemu możesz zamówić meble idealnie dopasowane do Twojej przestrzeni wraz z montażem – co znacznie skraca całkowity czas realizacji zamówienia.