Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Oborniki : Budowa domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Oborniki : Kompleksowe usługi stolarskie i ogólno-budowlane w zakresie domów mobilnych

Nasze domki są wykonane z najwyższej klasy drewna świerkowego dostarczanego przez godny zaufania tartak. Kawałki są starannie suszone, co gwarantuje doskonałą trwałość. Cała konstrukcja jest przenośna, ponieważ znajduje się na stalowym stelażu z kółkami. Spełnia wszystkie niezbędne normy i jest wykonana z najlepszych materiałów wykończeniowych, dzięki czemu można się do niej wprowadzić bez żadnych dodatkowych ulepszeń – jest osłonięta wełną mineralną i wyposażona we wszystkie niezbędne instalacje oraz wygodną wysokość sufitu. Domki są robione na zamówienie, przy czym klient może wybrać układ pomieszczeń i kolorystykę. Najmniejsze rozmiary zaczynają się od 15m2, i choć pojedynczy moduł może mieć tylko 4m szerokości i 12m długości ze względów transportowych, zawsze można połączyć kilka modułów, aby uzyskać większe domki mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki budowane są z doskonałego drewna świerkowego pochodzącego z renomowanego tartaku. Wbudowujemy tylko najwyższej klasy elementy drewniane, które są starannie suszone, aby służyły przez długi czas. Dodatkowo cała konstrukcja jest przenośna, zamontowana na stalowym podwoziu z kołami.
Domek spełnia wszelkie normy i jest wykonany ze szlachetnych materiałów – możesz zaufać, że spełni Twoje oczekiwania. Jest ocieplony wełną mineralną i posiada wszystkie niezbędne instalacje, a także przyjemną wysokość sufitu.
Każdy bungalow jest indywidualnie wykonany. Projekt pomieszczeń i paleta kolorów są ustalane z klientem.
Chatka dostępna jest w rozmiarach zaczynających się od 15m2. Ze względu na konieczność transportu, maksymalny rozmiar pojedynczego modułu to 4m szerokości i 12m długości. Można jednak łączyć różne moduły, tworząc większe domy mobilne.

W Oborniki bywamy często z uwagi na dużą liczbę interesantów!

Zanim zaczniemy tworzyć Twój indywidualny dom mobilny, poświęcamy czas na dokładne zapoznanie się z Twoimi pragnieniami i oczekiwaniami. Nasze profesjonalne doradztwo pomoże nam znaleźć najlepsze i najbardziej opłacalne rozwiązania. Efektem końcowym naszej współpracy będzie dokładnie to, o czym rozmawialiśmy.
Wielkość wymarzonego domu, układ pomieszczeń, liczba sypialni, rozmieszczenie okien – to wszystko można dostosować do swoich preferencji. Nie tylko mamy katalog gotowych opcji, ale możemy pomóc Ci spersonalizować styl i odcienie poszczególnych elementów, takich jak dach, ściany czy podłoga. Wykonaliśmy do tej pory tak wiele projektów, że zdjęcia poprzednich realizacji mogą być dla Państwa inspiracją do bardziej kreatywnych pomysłów.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Oborniki – ZADZWOŃ

Dzięki naszej obszernej kolekcji zdjęć, możesz uzyskać żywą wizualizację swojego produktu końcowego! Ponadto możemy dostosować grubość izolacji wokół ścian, dachu i podłogi do Twoich wymagań. Jeśli chodzi o ogrzewanie, możesz wybrać elektryczne, podłogowe lub gazowe. Twoja satysfakcja jest dla nas zawsze najważniejsza, dlatego posiadamy energooszczędne oświetlenie LED zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz przyczepy. Ponadto oferujemy dodatkowe udogodnienia, takie jak meble, urządzenia, sprzęt elektroniczny, a także klimatyzację lub rolety przeciwsłoneczne! I nie zapomnij – mamy własną stolarnię, więc możesz otrzymać meble wykonane na zamówienie, aby pasowały do Twojej przestrzeni, z montażem wliczonym w cenę – co drastycznie skróci całkowity czas realizacji.