Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Jemiołowo k.Olsztynek: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Profesjonalne realizacje domów mobilnych w miejscowości Jemiołowo k.Olsztynek

Nasz domek jest wykonany z drewna świerkowego pochodzącego z rzetelnego tartaku i składa się tylko z wysokiej klasy elementów, które zostały odpowiednio wysuszone dla dodatkowej trwałości. Spoczywa na stalowym stelażu z kółkami, dzięki czemu można go łatwo przemieszczać. Domek przewyższa wszelkie standardy, składa się z najwyższej jakości materiałów i wyposażenia oraz jest ocieplony wełną mineralną, dzięki czemu można w nim mieszkać przez cały rok. Każdy domek jest dostosowywany do życzeń klienta, a jego wielkość może wynosić od 15m2. Jednak ze względu na to, że transport jest czynnikiem, pojedynczy moduł jest ograniczony do 4m szerokości i 12m długości, ale moduły mogą być łączone w większe domy mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasz domek zbudowany jest z najwyższej klasy drewna świerkowego, nabytego w niezawodnym tartaku. Stosujemy tylko najwyższej jakości elementy drewniane, które zostały starannie wysuszone dla optymalnej trwałości. Cała konstrukcja jest mobilna dzięki stalowej ramie z kółkami. Domek spełnia wszystkie kryteria i jest wykonany z materiałów wykończeniowych klasy premium, co niewątpliwie spełni Państwa oczekiwania. Jest on ocieplony wełną mineralną i może pochwalić się kompletnymi instalacjami, a także komfortową wysokością wnętrza, dzięki czemu nadaje się do całorocznego zamieszkania. Każdy domek jest wykonywany na zamówienie, a projekt pomieszczeń i kolorystyka są ustalane z klientem. Domy te dostępne są w rozmiarach od 15m2, choć ze względów transportowych wielkość pojedynczego modułu ograniczona jest do 4m szerokości i 12m długości. Niemniej jednak moduły można łączyć ze sobą, tworząc większe domy mobilne.

Domek mobilny
Domek mobilny

W Jemiołowo k.Olsztynek bywamy często z uwagi na dużą liczbę interesantów!

Dostarczamy mobile home na posesję klienta. Zwykle zaczynamy od wizyty na miejscu. Dbamy o spełnienie wszystkich wymogów prawnych i pozwoleń, a dostawa jest ubezpieczona. W transporcie pomoże certyfikowany pilot. Jeśli będzie to konieczne, pilot postawi przystanek na pobliskiej drodze, gdy ciężarówka będzie miała zamiar wjechać na działkę. Następnie ciężarówka podjedzie jak najbliżej wjazdu na posesję. Następnie do rozładowania domu z naczepy zostanie użyty mały ciągnik, ponieważ jest on niewielki i zapewnia większą zwrotność.
Ważne jest, aby wybrukować teren pod domek, ponieważ jest on dobrze izolowany i dość ciężki (masa własna to kilka ton, masa umeblowana może wynosić nawet 10 000 kg). Weź pod uwagę szerokość wjazdu – powinien być przynajmniej o metr większy niż domek, tak dla bezpieczeństwa.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Jemiołowo k.Olsztynek – ZADZWOŃ

Ogólnie rzecz biorąc, budowa domu mobilnego trwa około trzech miesięcy, choć ten czas może być krótszy lub dłuższy w zależności od czynników takich jak wielkość domu, wybrany model, pożądana jakość wykończenia i opcjonalne dodatki. Aktualny popyt, który jest widoczny w liczbie przyjętych zamówień, również odgrywa rolę w długości ukończenia domu mobilnego. Warto zauważyć, że największy wolumen zamówień obserwowany jest zazwyczaj w miesiącach wiosennych i letnich.
W ostatnim czasie, wraz ze wzrostem inflacji, plan stworzenia własnego domu (nawet o niewielkich rozmiarach) został zahamowany ze względu na stan rynku nieruchomości, brak materiałów budowlanych oraz ograniczenia kredytowe. Odpowiedzią na ten problem stały się domy mobilne, stanowiące opcję, dzięki której budowa domu przebiega szybko, prosto i bez obaw o przekroczenie budżetu – bo całkowity koszt budowy domu jest znany od początku!