Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Kraków: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kraków: Profesjonalne budowanie domów mobilnych

Wykonujemy całoroczne domy przenośne bez konieczności uzyskiwania jakichkolwiek pozwoleń na budowę. Domy te mogą być zainstalowane praktycznie wszędzie i mogą być przesuwane w dowolnym miejscu.
Wykorzystanie domów mobilnych w Polsce stopniowo wzrastało w ciągu drugich dziesięciu lat XXI wieku ze względu na poprawę poziomu życia znacznej części społeczeństwa. Warunki finansowe, głównie wśród osób mieszkających w dużych i średnich miastach, odnotowały imponujący wzrost. Osiągnięto to zazwyczaj poprzez podjęcie dodatkowej pracy lub zwiększenie produktywności – a czasem jedno i drugie.
W tych czasach, kiedy życie wydaje się być coraz szybsze z dnia na dzień i wydaje się, że nie ma czasu na odpoczynek, ucieczka w spokojne miejsce na łonie natury staje się coraz bardziej atrakcyjna. Domy mobilne stały się ostatnio bardzo popularnym wyborem dla tych, którzy próbują uciec od wszechobecnego zgiełku – a to dzięki niesamowitej korzyści z domów mobilnych – ich szybkiego montażu!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki budowane są z drewna świerkowego pochodzącego z zaufanego tartaku, a do ich budowy wykorzystywane są tylko najszlachetniejsze elementy drewniane, które zostały zaimpregnowane dla optymalnej trwałości. Jest on zaprojektowany ze stalową ramą i kołami, więc jest całkowicie mobilny. Spełnia również wszystkie przepisy i jest wyposażona w wysokiej jakości materiały wykończeniowe, dzięki czemu przewyższa Państwa oczekiwania. Wełna mineralna zapewnia izolację, a wnętrze posiada kompletne instalacje, zapewniając komfortową przestrzeń życiową. Każdy lokal jest wykonywany na indywidualne zamówienie, a klient może wybrać układ i kolorystykę. Wielkość bungalowu zaczyna się od 15m2, przy czym pojedynczy moduł jest ograniczony do 4m szerokości i 12m długości. Niemniej jednak, wiele modułów może być połączonych dla większych przenośnych domów. Jesteśmy podekscytowani, że możemy zaoferować te niesamowite domki!

W miejscowości Kraków bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Zapewniamy klientom usługi transportu domów mobilnych. Zazwyczaj rozpoczyna się to od oględzin terenu. Uwzględniane są wszystkie wymogi prawne i pozwolenia, a transport jest ubezpieczony. Transportowi towarzyszy akredytowany pilot. W razie potrzeby ruch na okolicznych drogach zostaje wstrzymany, podczas gdy ciężarówka ustawia się do wjazdu na działkę. Następnie transport jest doprowadzany jak najbliżej wjazdu na działkę, po czym dom jest zdejmowany z przyczepy przy pomocy małego ciągnika, który ze względu na swoje wymiary i skrętność jest bardziej zwrotny. Koniecznie trzeba wyrównać nawierzchnię, ponieważ domek jest dobrze ocieplony, a przez to dość ciężki (masa pusta to kilka ton, a w pełni umeblowany może osiągnąć nawet 10 000 kg). Upewnij się, że wejście jest przynajmniej o metr szersze od domku ze względów bezpieczeństwa.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Kraków – ZADZWOŃ

Nasza baza zdjęć gotowego produktu ułatwia wyobrażenie sobie efektu końcowego wybranego rozwiązania. W zależności od Państwa wymagań możemy dokonać modyfikacji, takich jak grubość izolacji ścian zewnętrznych oraz dachu/podłogi, tak aby Państwa dom był zabezpieczony przed żywiołami zgodnie z Państwa życzeniem. Mamy możliwość zapewnienia ogrzewania elektrycznego, podłogowego lub gazowego na Państwa życzenie. Twoje zadowolenie jest dla nas zawsze priorytetem, dlatego zadbamy o takie szczegóły jak energooszczędne oświetlenie LED w przyczepie i na zewnątrz. Ponadto mamy dodatkowe udogodnienia, takie jak meble, urządzenia, elektronika, klimatyzacja i rolety przeciwsłoneczne dostępne do wyboru. Nie wspominając o tym, że posiadamy własną stolarnię, więc możesz zamówić meble, które idealnie pasują, a także są dostarczane z montażem, co znacznie skraca całkowity czas realizacji.