Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Gowino: Domy mobilne – budowa

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Gowino: Profesjonalne budowanie domów mobilnych

Z przyjemnością wykonujemy nasze domki przy użyciu wyłącznie drewna świerkowego pochodzącego z renomowanego tartaku. Najwyższej jakości elementy drewniane są starannie suszone dla maksymalnej trwałości, a cała konstrukcja osadzona jest na stalowym stelażu z kółkami zapewniającymi mobilność. Każdy szczegół naszych domków spełnia standardy, a doskonałe materiały wykończeniowe z pewnością przerosną Państwa oczekiwania. Izolacja wełną mineralną oraz instalacje all inclusive sprawiają, że mieszkanie w domku całorocznym staje się realne. Każdy domek jest wykonywany na zamówienie, przy czym klient może wybrać swój pożądany układ i kolorystykę. Nasz najmniejszy rozmiar zaczyna się od 15m2, ale moduły można łączyć, tworząc większe domki mobilne – choć wielkość pojedynczego modułu jest ograniczona do 4m szerokości i 12m długości ze względu na konieczność transportu.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki są wykonane z drewna świerkowego pochodzącego ze sprawdzonego tartaku. Wykorzystujemy tylko najwyższej klasy elementy drewniane, które zostały dokładnie wysuszone dla zwiększenia wytrzymałości. Konstrukcja jest ruchoma dzięki stalowej ramie z kółkami. Jest zgodna z wszelkimi normami i wyposażona w świetnej jakości materiały wykończeniowe, dzięki czemu oprócz przytulnej wysokości wnętrza doskonale nadaje się do całorocznego zamieszkiwania dzięki ociepleniu wełną mineralną i pełnym instalacjom. Każdy domek wykonywany jest na zamówienie z pożądanym przez klienta układem pomieszczeń i kolorystyką. Jego wielkość zaczyna się od 15m2, przy czym pojedynczy moduł jest ograniczony do 4m szerokości i 12m długości dla celów transportowych. Moduły można jednak łączyć, tworząc większe domy mobilne.

W miejscowości Gowino bywamy często – to teren naszego działania!

Transportujemy domek mobilny na działkę klienta. Zazwyczaj proces ten rozpoczyna się od inspekcji na miejscu. Wszystkie zasady i przepisy są przestrzegane, a transport jest ubezpieczony. Dodatkowo obecny jest certyfikowany pilot, aby upewnić się, że ciężarówka może podjechać jak najbliżej wjazdu na działkę. W razie potrzeby zatrzymują na czas tej czynności ruch na pobliskiej drodze. Następnie do zdjęcia domu z przyczepy wykorzystywany jest miniciągnik, który jest korzystny ze względu na swoje rozmiary i zwinność. Ważne jest, aby wybrukować podłoże, ponieważ dom jest dobrze izolowany, ciężki (może ważyć nawet 10 000 kg!) i jest używany przez cały rok. Upewnij się, że wejście jest również wystarczająco szerokie – co najmniej o metr szersze niż sam domek ze względów bezpieczeństwa.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Gowino – ZADZWOŃ

Budowa domu mobilnego trwa zazwyczaj około trzech miesięcy, ale ten czas może się różnić w zależności od wymiarów domu, wybranego modelu, pożądanego poziomu wykończenia i elementów opcjonalnych. Ponadto, liczba aktualnie przyjętych zamówień (w tym tych w kolejce) również wpływa na ostateczny termin zakończenia budowy, przy czym większa liczba zamówień składana jest w okresie wiosennym i letnim.
W dobie wysokiej inflacji rynek nieruchomości i brak materiałów budowlanych oraz ograniczenia kredytowe utrudniają plany budowy domu. Domy mobilne stanowią wygodne rozwiązanie, dzięki któremu budowa domu jest szybka, prosta i co najważniejsze mieści się w budżecie, gdyż całkowity koszt budowy jest znany z góry.