Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Celbowo: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Celbowo: Kompleksowe stawianie domu mobilnego po stan deweloperski

Wykonujemy całoroczne mieszkania ruchome bez konieczności uzyskiwania jakichkolwiek pozwoleń na budowę. Można je zamontować praktycznie wszędzie i w każdej chwili przetransportować.
Sława domów mobilnych w Polsce rosła powoli, ale wytrwale w drugiej dekadzie XXI wieku ze względu na poprawę poziomu życia dużej części społeczeństwa. Pod względem finansowym, zwłaszcza dla mieszkańców średnich i dużych miast, sytuacja uległa drastycznej poprawie. W większości przypadków wyższe zarobki były wynikiem przyjęcia większej ilości zleceń lub wydajniejszej pracy – czasem obu tych rzeczy.
Ponieważ życie wydaje się ostatnio pędzić coraz szybciej i nigdy nie ma okazji do odpoczynku, ucieczka w spokojne miejsce na łonie natury stała się coraz bardziej pożądana. Domy mobilne stały się ostatnio popularnym wyborem wśród ludzi szukających sposobu na odpoczynek od ciągłego pośpiechu – a to dzięki niezwykłej zalecie domów mobilnych – ich szybkiej budowie!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki są wykonane z najwyższej jakości drewna świerkowego pochodzącego z rzetelnego tartaku. Używamy tylko najwyższej klasy elementów drewnianych, które są odpowiednio suszone, aby zapewnić długotrwałą konstrukcję. Domek stoi na stalowej ramie z kółkami, dzięki czemu jest mobilny.
Gwarantujemy, że spełnia wszystkie standardy, a najwyższej jakości materiały wykończeniowe z pewnością przekroczą Twoje oczekiwania. Jest ocieplony wełną mineralną i posiada wszystkie niezbędne instalacje, abyś mógł w nim mieszkać przez cały rok.
Każdy lokal jest wykonywany na zamówienie, a układ pomieszczeń i kolorystyka jest dostosowana do potrzeb klienta. Domki występują w rozmiarach od 15m2, ale ze względu na wymóg transportu, pojedynczy moduł jest ograniczony do szerokości 4m i długości 12m. Niemniej jednak, można połączyć kilka modułów, aby stworzyć większy, ruchomy dom.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Celbowo bywamy często – to teren naszego działania!

Oferujemy transport domu mobilnego na działkę klienta, zwykle rozpoczynając od wizyty na miejscu. Transport jest legalny i ubezpieczony, a zajmuje się nim certyfikowany pilot. Ciężarówka podjeżdża tak blisko działki, jak to tylko możliwe, a następnie za pomocą małego traktora domek jest zdejmowany z naczepy. Ważne jest, aby nawierzchnia była gładka, ponieważ domek jest mocno ocieplony i może ważyć nawet 10 000 kg. Ponadto wjazd powinien być o metr szerszy od domku ze względów bezpieczeństwa.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Celbowo? SKONTAKTUJ SIĘ!

Budowa domu mobilnego trwa około trzech miesięcy, jednak czas ten może się wydłużyć lub skrócić w zależności od wielkości domu, wybranego modelu, wymaganej jakości wykonania oraz zainstalowanych dodatkowych udogodnień. Na czas budowy domu mobilnego ma również wpływ aktualny popyt – obrazowany przez obecną liczbę zamówień (łącznie z tymi oczekującymi). Warto zauważyć, że najwięcej zamówień składanych jest wiosną i latem.
W ostatnim czasie, w związku z sytuacją inflacyjną, wiele osób musiało wstrzymać się z planami budowy własnego domu – dużego lub małego – ze względu na stan rynku nieruchomości, brak materiałów budowlanych i zaostrzoną politykę kredytową. Domy mobilne okazały się idealnym rozwiązaniem tego problemu, zapewniając bezproblemowy i ekonomiczny sposób budowy domu, ponieważ całkowity koszt jest znany z góry!