Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Września: Domy mobilne – budowa

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Września: Kompleksowe budowa domów szkieletowych

Nasz domek wykonany jest z drewna świerkowego pozyskiwanego ze sprawdzonego tartaku. Stosujemy tylko najwyższej klasy elementy drewniane, które zostały odpowiednio wysuszone, dzięki czemu są bardzo trwałe. Cała konstrukcja jest ruchoma dzięki stalowej podstawie z kółkami. Domek spełnia wszelkie standardy, jest znakomicie wykonany z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, które z pewnością przerosną Państwa oczekiwania. Jest on ocieplony wełną mineralną i posiada wszystkie niezbędne instalacje, a dodatkowo luksusową wysokość wnętrza. Każdy domek jest dostosowywany do życzenia klienta, a plan i kolorystyka są wcześniej omawiane. Wielkość chatki zaczyna się od 15m2. Niestety, ze względu na możliwość transportu, wielkość pojedynczego modułu jest ograniczona do 4m szerokości i 12m długości. Chociaż moduły można łączyć, tworząc większe domy mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom mamy nie tylko gorący entuzjazm dla tworzenia domów mobilnych, ale także dziesięciolecia doświadczenia w ich konstruowaniu. Niezależnie od tego, jakie są pragnienia klienta, możemy je urzeczywistnić. Zawsze dostosowujemy projekty do konkretnej wizji każdego klienta – jego wymarzonego domu mobilnego. Ponieważ każdy szczegół jest dla nas istotny, jesteśmy dumni, że możemy zaoferować domy mobilne, które zostały całkowicie spersonalizowane. Domy mobilne, które produkujemy w naszej firmie, są jedyne w swoim rodzaju – często są one zjednoczone przez swoją indywidualność. Przyszli właściciele są bardzo zaangażowani w proces powstawania, dbając o to, by ich potrzeby zostały zaspokojone, a oni sami czuli się komfortowo. Mogą być Państwo pewni, że we wszystkie te projekty angażujemy się z pełnym zaangażowaniem, oferując nasze bogate doświadczenie, mądrość, którą nabyliśmy przez lata i najwyższy entuzjazm dla tego, co robimy.

W miejscowości Września bywamy często – to teren naszego działania!

Oferujemy dowóz mobilnego domu na Twoją działkę! Wcześniej oglądamy teren, spełniamy wszystkie wymogi prawne i ubezpieczamy transport. Dodatkowo zapewniamy certyfikowanego pilota, który będzie kontrolował ruch na drodze, gdy ciężarówka przyjedzie. Gdy jest blisko wjazdu na działkę, dom jest ściągany z naczepy za pomocą malutkiego ciągnika, który dzięki swoim rozmiarom i momentowi obrotowemu zapewnia większą zwrotność. Warto zaznaczyć, że podjazd musi być wybrukowany, ponieważ domek jest dobrze ocieplony do całorocznego użytkowania i jest stosunkowo ciężki (pusta wersja waży kilka ton, a umeblowana może osiągnąć 10 000 kg). Weźmy pod uwagę szerokość wjazdu – ze względów bezpieczeństwa powinien być on przynajmniej o metr szerszy od domku. Ekscytujące, pozwól nam zająć się transportem Twojego mobilnego domu!

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Września? SKONTAKTUJ SIĘ!

Budowa domu mobilnego trwa zazwyczaj około trzech miesięcy, choć może się to różnić w zależności od wielkości, projektu, jakości i cech domu. Liczba zamówień, które otrzymujemy w danym czasie, może również wpłynąć na czas, przy czym najwięcej zapytań składa się zazwyczaj wiosną i latem. W czasach wysokiej inflacji wiele osób nie jest w stanie zbudować własnego domu ze względu na koszty i trudności w uzyskaniu niezbędnych materiałów i finansowania. Domy mobilne stanowią fantastyczne rozwiązanie – są szybkie w budowie, proste w zarządzaniu i możesz być pewien całkowitego kosztu przed rozpoczęciem budowy.