Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Zielonka: Domy mobilne – budowa

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kompleksowe budowanie domów mobilnych w miejscowości Zielonka

Coraz częściej ludzie szukają schronienia z dala od zgiełku życia, a domy mobilne stanowią idealne rozwiązanie. W ostatnich latach popularność domów mobilnych w Polsce wzrosła ze względu na poprawę sytuacji ekonomicznej wielu ludzi. Wynagrodzenie wzrasta, ponieważ jednostki podejmują więcej pracy i stają się bardziej wydajne. Nasze domy mobilne nie wymagają pozwolenia na budowę i mogą być ustawione prawie wszędzie, dając Ci idealną ucieczkę, kiedy tylko tego potrzebujesz. Szybkie w budowie i łatwe do przeniesienia, domy te oferują idealną ucieczkę dla tych, którzy szukają spokoju.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom mamy wielki entuzjazm dla produkcji domów mobilnych, połączony z dużym doświadczeniem w ich konstruowaniu. Dzięki temu możemy zrealizować każde życzenie klienta, niezależnie od tego, jakie są jego potrzeby. Zawsze dostosowujemy projekty do konkretnej wizji każdego klienta – jego idealnego domu mobilnego. A ponieważ każdy aspekt ma dla nas znaczenie, jesteśmy dumni, że możemy zaoferować domy mobilne, które są w pełni dostosowane do potrzeb klienta. Domy mobilne, które wykonujemy w naszej firmie, wszystkie są niespotykane – zwykle łączy je odrębność. Ich przyszli właściciele aktywnie uczestniczą w procesie tworzenia, upewniając się, że są zadowoleni i mają wszystko, czego potrzebują. Możesz być pewien, że jesteśmy głęboko zaangażowani w każdy z tych projektów, wnosząc nasze wieloletnie doświadczenie, wiedzę, którą zdobyliśmy przez ten czas i najwyższy entuzjazm do tego, co robimy.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Zielonka bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Z przyjemnością oferujemy transport naszych domów mobilnych na działkę klienta. Przedtem jednak dbamy o to, by dokonać wizytacji miejsca. Dbamy o spełnienie wszystkich wymogów prawnych i pozwoleń, a sam transport ubezpieczamy. Zapewniamy licencjonowanego pilota, który będzie nadzorował cały proces, a w razie potrzeby nawet wstrzyma ruch na okolicznych drogach. Ciężarówkę podciągniemy jak najbliżej wjazdu na działkę, a następnie małym ciągnikiem ściągniemy dom z naczepy, gdyż ze względu na swoje rozmiary i skrętność oferuje on większą zwrotność. Ważne jest, aby upewnić się, że nawierzchnia jest gotowa, ponieważ domki są dobrze izolowane i mogą ważyć do 10 000 kg, gdy są umeblowane. Weź również pod uwagę szerokość wejścia, powinno być ono przynajmniej o metr szersze niż domek, tak dla bezpieczeństwa!

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Zielonka – ZADZWOŃ

Nasza bogata kolekcja zdjęć w bazie danych ułatwi Ci wyobrażenie sobie efektu końcowego wybranego przez Ciebie rozwiązania. Możemy zmodyfikować izolację wokół ścian i dachu/podłogi zgodnie z Twoimi potrzebami, tak aby Twoje mieszkanie było zabezpieczone przed surowym środowiskiem zewnętrznym. Oferujemy trzy rodzaje ogrzewania – elektryczne, podłogowe i gazowe – w zależności od Państwa preferencji. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego też posiadamy również oświetlenie LED zainstalowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz przyczepy. Możesz również wybrać spośród wielu innych akcesoriów, takich jak meble, sprzęt AGD, sprzęt elektroniczny i klimatyzacja lub rolety przeciwsłoneczne. Dodatkowo, nasz własny zakład stolarski może wykonać meble idealnie dopasowane do Twoich preferencji, wraz z montażem – skracając tym samym całkowity czas dostawy.