Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Koteże: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kompleksowe realizacje domów mobilnych w miejscowości Koteże

Wykonujemy domy mobilne przez cały rok, bez konieczności uzyskiwania zezwoleń! Można je ustawić praktycznie wszędzie i z łatwością przenieść.
W Polsce wykorzystanie domów mobilnych wzrosło od początku lat 2000, ponieważ średnia płaca wzrosła i ludzie mieli więcej pieniędzy do wydania. Największy sukces odniosły osoby pracujące w średnich i dużych miastach, którym udało się zarobić dodatkową gotówkę dzięki zwiększeniu wydajności lub wzięciu dodatkowych godzin pracy.

W dobie szybkiego tempa życia, gdzie trudno znaleźć chwilę tylko po to, by odetchnąć, wyjazd w spokojny zakątek na łonie natury stał się bardziej atrakcyjną opcją. Domy mobilne cieszą się coraz większą popularnością wśród osób szukających wytchnienia od głośnych i ruchliwych miast – a to wszystko dzięki ich łatwej instalacji!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom mamy nie tylko zapał do tworzenia domów mobilnych, ale także wieloletnie doświadczenie w ich konstruowaniu. Dlatego też, niezależnie od tego, czego życzy sobie klient i jakie są jego wymagania – możemy to urzeczywistnić. Zawsze dostosowujemy projekty tak, aby harmonizowały z wyjątkową wizją każdego klienta – jego wymarzonym domem mobilnym. I właśnie dlatego, że każdy szczegół ma dla nas ogromne znaczenie, jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować domy mobilne, które są całkowicie dostosowane do potrzeb klienta. Domy mobilne, które tworzymy w naszej firmie są jedyne w swoim rodzaju – w większości przypadków łączy je odrębność. Ich przyszli właściciele odgrywają dużą rolę w procesie tworzenia, upewniając się, że są zadowoleni i mają wszystko, czego potrzebują. W każde z tych przedsięwzięć jesteśmy głęboko zaangażowani, służąc swoją wieloletnią wiedzą, zdobytą w tym czasie mądrością i ogromną intensywnością w tym, co robimy.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Koteże bywamy często – to teren naszego działania!

Podczas tworzenia domu mobilnego na zamówienie, poświęcamy czas na dokładną ocenę Państwa potrzeb i oczekiwań. Dzięki naszym radom ekspertów znajdziemy idealne rozwiązanie, które będzie praktyczne i opłacalne. Ostateczny projekt będzie wynikiem naszej fantastycznej współpracy i będzie dokładnie tym, co ustaliliśmy.
Możesz wybrać rozmiar, układ pomieszczeń, rozmieszczenie okien i liczbę sypialni zgodnie z Twoimi upodobaniami – nie musisz zadowolić się czymś z katalogu. Możemy dostosować styl i kolor dachu, ścian i podłogi do Twoich preferencji. Stworzyliśmy tak wiele unikalnych projektów, że można czerpać pomysły z naszych poprzednich projektów po prostu patrząc na zdjęcia. Cieszymy się, że możemy pomóc Ci zrealizować Twój wymarzony dom!

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Koteże – ZADZWOŃ

Dzięki naszej kolekcji zdjęć łatwiej jest wyobrazić sobie gotowy produkt. Jesteśmy również elastyczni, jeśli chodzi o dostosowanie przyczepy do Twoich potrzeb – od wyboru grubości izolacji ścian zewnętrznych i dachu/podłogi, po wybór ogrzewania elektrycznego, podłogowego lub gazowego. Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja, dlatego też oferujemy energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz. Ponadto możesz wybrać spośród wielu dodatków, takich jak meble, sprzęt AGD, gadżety elektroniczne oraz klimatyzacja lub rolety przeciwsłoneczne. Na uwagę zasługuje fakt, że posiadamy własną stolarnię, dzięki czemu możesz zamówić meble idealnie dopasowane i przeznaczone do szybkiego montażu, co skraca całkowity czas realizacji zamówienia.