Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Kamień Pomorski : Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kamień Pomorski : Profesjonalne stawianie domów mobilnych

Wykonywanie domów mobilnych całorocznych bez konieczności uzyskiwania jakichkolwiek zezwoleń stało się w Polsce w ostatniej dekadzie rzeczą oczywistą. Jest to spowodowane wzrostem poziomu życia wielu ludzi w średnich i dużych miastach, co było możliwe dzięki podjęciu większej ilości pracy lub bardziej wydajnej pracy. W związku z tym, że życie wydaje się być coraz bardziej gorączkowe, modne stało się znalezienie pogodnego miejsca na łonie natury, w którym można się zrelaksować. Domy mobilne są idealnym sposobem na ucieczkę od całego chaosu, ponieważ można je złożyć w krótkim czasie – co czyni je świetną opcją dla tych, którzy szukają wytchnienia!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasz kapryśny domek zbudowany jest z drewna świerkowego pozyskiwanego z polubownego tartaku. Używamy tylko najwyższej klasy elementów drewnianych, które zostały odpowiednio wysuszone, aby zapewnić maksymalną trwałość. Cała konstrukcja jest mobilna dzięki temu, że jest osadzona na stalowej ramie z kółkami. Domek spełnia wszystkie przepisy i jest wyposażony w doskonałe materiały wykończeniowe, które przekroczą Twoje oczekiwania. Jest ocieplony wełną mineralną i posiada wszystkie niezbędne instalacje oraz komfortową wysokość wnętrza. Każdy domek jest wykonywany na zamówienie, a klient może dostosować układ pomieszczeń i kolorystykę. Nasze chatki dostępne są w rozmiarach zaczynających się od 15m2. Jednak wielkość pojedynczego modułu jest ograniczona do 4m szerokości i 12m długości ze względów transportowych, jednak moduły można łączyć tworząc większe domki mobilne.

W Kamień Pomorski bywamy często z uwagi na dużą liczbę interesantów!

Mamy Cię pod opieką, jeśli chodzi o dostarczenie Twojego mobile home do miejsca przeznaczenia! Zajmiemy się wszystkimi kwestiami prawnymi i upewnimy się, że wszystko jest ubezpieczone na czas przeprowadzki. Zapewnimy również licencjonowanego pilota, który zadba o to, aby transport przebiegał bezproblemowo. A w razie potrzeby nawet zatrzymają ruch, aby ciężarówka mogła podjechać jak najbliżej wjazdu na działkę! Aha, no i trzeba będzie też wybrukować teren przed przeprowadzką, bo dom jest zwykle dość ciężki (masa własna kilka ton, umeblowany może nawet iść do 10.000 kg). Upewnij się tylko, że wejście jest wystarczająco szerokie – przynajmniej o metr szersze niż domek – dla bezpieczeństwa!

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Kamień Pomorski – ZADZWOŃ

Ułatwiamy Ci wyobrażenie sobie efektu końcowego poprzez udostępnienie galerii zdjęć. Ponadto, możemy dostosować czynniki takie jak grubość izolacji na ścianach domu oraz dachu/podłodze do specyfikacji, której sobie życzysz. Dla dodatkowej pewności, na Państwa życzenie możemy zaoferować ogrzewanie elektryczne, podłogowe lub gazowe. Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem, dlatego pomyśleliśmy o energooszczędnym oświetleniu LED zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz przyczepy. I nie zapominaj – mamy również inne dostępne opcje, takie jak meble, urządzenia, sprzęt elektroniczny, a także klimatyzację czy rolety przeciwsłoneczne! Mało tego, dzięki własnej stolarni możemy wykonać meble na zamówienie, które idealnie pasują do montażu – dzięki czemu czas realizacji jest jeszcze bardziej korzystny.