Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Łeba: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Łeba: Profesjonalne stawianie domów mobilnych

Nasze domki tworzone są z drewna świerkowego, pozyskiwanego z niezawodnego tartaku. Używamy tylko najwyższej klasy materiałów drewnianych, które są odpowiednio wysuszone, co zapewnia doskonałą trwałość. Cały domek jest ruchomy, ponieważ osadzony jest na stalowej konstrukcji z kółkami. Domek spełnia wszelkie standardy, wykonany z wysokiej klasy materiałów wykończeniowych (z pewnością spełni Państwa oczekiwania), dzięki czemu po wyposażeniu (ocieplenie wełną mineralną i kompletne instalacje, dodatkowo przytulna wysokość wnętrza) można w nim zamieszkać przez cały rok. Każdy domek jest wykonywany na indywidualne zamówienie. Układ pomieszczeń i paleta kolorów są ustalane z klientem. Domek dostępny jest w rozmiarach od 15m2. Na potrzeby transportu wielkość pojedynczego modułu jest ograniczona do 4m szerokości i 12m długości. Moduły można jednak łączyć, tworząc większe domki mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom z pewnością mamy duże doświadczenie w produkcji domów mobilnych i jesteśmy bardzo dumni z ich tworzenia. Dostosowujemy projekty do indywidualnej wizji naszych klientów, więc niezależnie od tego, czego chcą, możemy to zrealizować. Tworzone przez nas domy mobilne są jedyne w swoim rodzaju – wszystkie mają swoje unikalne cechy. Dbamy o to, aby nasi klienci byli zaangażowani w cały proces i aby ich pragnienia dotyczące komfortu i wygody zostały spełnione. Wnosimy do projektów całą naszą wiedzę zdobywaną przez lata, a nasz entuzjazm dla tego, co robimy jest niezaprzeczalny.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Łeba bywamy często – to teren naszego działania!

Zapewniamy kompleksową usługę transportu mobile home na działkę klienta. Zazwyczaj rozpoczyna się ona od wizyty na miejscu, aby upewnić się, że wszystkie wymogi prawne i pozwolenia są spełnione, a transport jest w pełni ubezpieczony. Dla bezpieczeństwa zawsze obecny jest profesjonalny pilot, który nadzoruje transport, a w razie potrzeby zatrzymuje ruch na drodze. Dom jest następnie ściągany z naczepy za pomocą małego ciągnika, który dzięki swoim rozmiarom i skrętności oferuje większą zwrotność. Ważna jest utwardzona nawierzchnia ze względu na to, że domek jest zarówno dobrze izolowany, jak i ciężki (masa własna to kilka ton, masa umeblowana może sięgać nawet 10 000 kg). Zwróć też uwagę na szerokość wjazdu; dla bezpieczeństwa powinien być on co najmniej o metr szerszy od domku.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Łeba? SKONTAKTUJ SIĘ!

Budowa domu mobilnego trwa zazwyczaj około trzech miesięcy, choć może się to wydłużyć lub skrócić w zależności od wielkości domu, wybranego modelu, poziomu wykończenia i dodatkowych funkcji. Ilość prac w toku i przyjętych zamówień, w tym tych na liście oczekujących, może również wpłynąć na czas potrzebny do zakończenia budowy. Należy pamiętać, że najwięcej zamówień wpływa zazwyczaj wiosną i latem.
W ostatnim czasie, ze względu na rosnące koszty utrzymania, pomysł postawienia własnego domu – nawet mniejszego – został zahamowany przez rynek mieszkaniowy, brak materiałów i ograniczenia kredytowe. Domy mobilne stanowią doskonałe rozwiązanie tej trudnej sytuacji, gdyż zapewniają wygodny i ekonomiczny sposób postawienia domu – ponieważ całkowity koszt jest znany od początku!