Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Raba Wyżna: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kompleksowe realizacje domów mobilnych w miejscowości Raba Wyżna

Nasz domek zbudowany jest z najwyższej klasy drewna świerkowego pozyskiwanego ze sprawdzonego tartaku. Używamy tylko najlepszych elementów drewnianych, które zostały starannie wysuszone dla maksymalnej trwałości. Cała konstrukcja jest mobilna, usadowiona na stalowym stelażu z kółkami. Domek spełnia wszelkie normy, jest wyposażony w wysokiej klasy materiały wykończeniowe, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Jest ocieplony wełną mineralną i kompletny ze wszystkimi niezbędnymi instalacjami oraz pojemnym wnętrzem. Każdy domek jest wykonywany na zamówienie według specyfikacji klienta, w tym układu pomieszczeń i kolorystyki. Domek występuje w rozmiarach od 15m2, przy czym ze względu na możliwości transportowe szerokość pojedynczego modułu jest ograniczona do 4m, a długość do 12m. Moduły można jednak łączyć ze sobą, tworząc większe domki mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Mamy ogromną pasję do budowania domów mobilnych i wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie, aby je urzeczywistnić. Projekty zawsze dostosowujemy do indywidualnej wizji wymarzonego domu mobilnego. Każdy szczegół jest dla nas najważniejszy, czego efektem są domy mobilne całkowicie dostosowane do potrzeb klienta. Produkowane przez nas domy są niepowtarzalne i często wyróżniają się swoją indywidualnością. Właściciele odgrywają znaczącą rolę w procesie tworzenia, zapewniając, że mają wszystko, czego potrzebują i czują się komfortowo w swoim domu. Nasze wieloletnie doświadczenie, wiedza i entuzjazm dla wykonywanej pracy gwarantują, że jesteśmy głęboko zaangażowani w każdy projekt.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Raba Wyżna bywamy często – to teren naszego działania!

Zanim przystąpimy do budowy Twojego idealnego domu mobilnego, poświęcimy trochę czasu na zapoznanie się z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami. Nie martw się, możesz polegać na naszych profesjonalnych poradach, które pozwolą Ci znaleźć najlepsze możliwe rozwiązania, które pozwolą Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Ostateczny projekt będzie produktem naszej współpracy, który z pewnością da Ci dokładnie to, o co prosiłeś!
Twój wymarzony dom może mieć dowolny rozmiar, niestandardowy układ pomieszczeń i rozmieszczenie okien, a także dowolną liczbę sypialni. Nie musisz iść z gotowymi opcjami z katalogu. Możemy pomóc Ci spersonalizować styl i kolor dachu, ścian i podłogi. Wykonaliśmy tak wiele różnych konstrukcji, że większość pomysłów klientów można zobaczyć na zdjęciach z naszych poprzednich projektów.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Raba Wyżna – ZADZWOŃ

Mamy wszystko pod kontrolą! Dzięki naszej ogromnej bibliotece zdjęć gotowych rozwiązań, wyobrażenie sobie produktu końcowego będzie banalnie proste. A jeśli chcesz czegoś bardziej dostosowanego do Twoich potrzeb, nie ma problemu – możemy dostosować izolację ścian i dachu/podłogi do Twojej dokładnej specyfikacji. Ponadto możesz zdecydować się na ogrzewanie elektryczne, podłogowe lub gazowe. Dostępne jest również energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz przyczepy – Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem! I nie zapomnij, że mamy szeroki wybór dodatków, takich jak meble, urządzenia, sprzęt elektroniczny, klimatyzacja lub rolety przeciwsłoneczne. A co najlepsze? Mamy własną stolarnię, więc możesz nawet otrzymać idealnie dopasowane meble z montażem – to naprawdę pomoże przyspieszyć czas dostawy!