Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Rogoźno: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Rogoźno: Kompleksowe stawianie domu mobilnego po stan deweloperski

Produkujemy przenośne mieszkania bez konieczności uzyskiwania pozwoleń na budowę, które można zainstalować niemal wszędzie i przenieść, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Popularność domów mobilnych w Polsce stopniowo wzrastała w drugiej połowie XXI wieku, wraz z poprawą warunków życia dużej części społeczeństwa. Mieszkańcy średnich i dużych miast doświadczyli znacznego polepszenia swojej sytuacji materialnej, zazwyczaj z powodu większej ilości pracy lub wydajniejszej pracy – a czasem obu tych rzeczy.

W świecie, w którym każdy dzień jest coraz szybszy i nie ma czasu na odpoczynek, znalezienie spokojnej przestrzeni na świeżym powietrzu stało się niezwykle atrakcyjne. Ludzie szukający sposobu na odpoczynek od ciągłego, gorączkowego trybu życia coraz częściej wybierają domy mobilne, ze względu na niesamowitą zaletę, jaką oferują – można je szybko postawić!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki wykonane są z najwyższej jakości drewna świerkowego pozyskiwanego z niezawodnego tartaku. Używamy tylko najwyższej klasy elementów drewnianych, które są odpowiednio suszone, dzięki czemu są wyjątkowo solidne. Ustawiony jest na stalowym stelażu z kółkami, co pozwala na jego całkowitą mobilność. Domek spełnia wszystkie niezbędne standardy, a najwyższej klasy materiały wykończeniowe z pewnością przerosną Twoje oczekiwania. Został zaprojektowany tak, aby mógł Cię gościć przez cały rok, dzięki izolacji wełną mineralną i pełnemu zapleczu, nie wspominając o przyjemnym wnętrzu.

Każdy domek wykonywany jest na zamówienie, dzięki czemu możesz dostosować układ pomieszczeń i kolorystykę. Najmniejszy rozmiar zaczyna się od 15m2, ale ze względu na konieczność transportu, największy pojedynczy moduł jest ograniczony do 4m szerokości i 12m długości. Ale to nic nie szkodzi; można łączyć moduły, aby stworzyć większe domy mobilne.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Rogoźno bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Zanim rozpoczniemy tworzenie Twojego domu mobilnego, poświęcamy czas na dokładną analizę Twoich pragnień i oczekiwań. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu, które pomoże nam znaleźć najbardziej optymalne rozwiązania, które będą praktyczne i zmniejszą koszty budowy Twojego domu mobilnego. Dokładny projekt będzie wynikiem naszej niesamowitej współpracy i będzie dokładnie taki, jaki sobie wymyśliliśmy.
Twój wymarzony dom może mieć dowolny rozmiar, spersonalizowaną konfigurację pomieszczeń i rozmieszczenie okien, spersonalizowaną liczbę sypialni – wszystko zgodnie z Twoimi pragnieniami – nie jesteśmy ograniczeni do oferowania gotowych elementów jak z katalogu. Z naszą pomocą możesz spersonalizować styl i kolor różnych elementów – dachu, ścian, podłogi. Zrealizowaliśmy do tej pory tak wiele różnych projektów, że większość pomysłów, z którymi przychodzą do nas klienci, można zrealizować przeglądając zdjęcia z poprzednich realizacji.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Rogoźno – ZADZWOŃ

Ogólnie rzecz biorąc, budowa domu mobilnego trwa około trzech miesięcy. Jest to jednak tylko szacunek, a czas trwania procesu może się różnić w zależności od wymiarów domu, wybranego modelu, jakości pracy i ewentualnych dodatkowych funkcji. Aktualny poziom zainteresowania, który jest mierzony ilością zamówień, również wpływa na to, ile czasu zajmuje postawienie domu mobilnego. Należy pamiętać, że szczytowy sezon zamówień przypada zazwyczaj na okres wiosny i lata.
W obecnych czasach, kiedy inflacja jest na najwyższym poziomie, plany wielu osób dotyczące budowy własnego domu, nawet niewielkiego, zostały wstrzymane ze względu na rynek nieruchomości, brak niezbędnych materiałów i ograniczenia kredytowe. Domy mobilne stanowią odpowiedź na te trudności, umożliwiając szybką budowę domu bez przekraczania budżetu, ponieważ pełny koszt jest znany wcześniej!