Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Lubliniec: Budowa domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Lubliniec: Profesjonalna budowa domów szkieletowych

Tworzymy domki z drewna świerkowego, pozyskiwanego z rzetelnego tartaku i wykorzystujemy tylko najwyższej klasy elementy drewniane, które dla zwiększenia wytrzymałości są odpowiednio suszone. Cała konstrukcja jest mobilna, ponieważ zbudowana jest na stalowym stelażu z kółkami. Domek spełnia wszelkie normy i jest stworzony z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić spełnienie Państwa oczekiwań – dodatkowo jest ocieplony wełną mineralną i posiada wszystkie niezbędne instalacje oraz przestronną wysokość wnętrza. Każdy domek jest robiony na zamówienie – możesz wybrać ustawienie pomieszczeń i kolorystykę. Najmniejszy rozmiar, w jakim występuje, to 15m2, ale można łączyć moduły ze sobą, aby stworzyć większy domek mobilny. Moduły są jednak ograniczone do 4m szerokości i 12m długości, co jest konieczną niedogodnością przy transporcie.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki są wykonane z wysokiej klasy drewna świerkowego, pozyskanego z niezawodnego tartaku. Używane są tylko najlepsze elementy drewniane, które są odpowiednio suszone, co zapewnia ich długowieczność.
Cała konstrukcja jest ruchoma dzięki stalowej podstawie, na której stoi z kółkami.
Domek jest wykonany zgodnie z wszelkimi przepisami i stworzony z najwyższej jakości materiałów wykończeniowych, aby spełnić Twoje pragnienia. Jest izolowany wełną mineralną i dostarczany z kompletnymi instalacjami oraz przytulną wysokością wnętrza.
Każdy domek jest wykonywany na zamówienie; układ pomieszczeń i schemat odcieni jest uzgadniany z klientem.
Rozmiary chatki zaczynają się od 15m2, jednak ze względu na ograniczenia transportowe, pojedynczy moduł jest ograniczony do 4m szerokości i 12m długości. Moduły można jednak łączyć, tworząc większe mobilne domy.

Domek mobilny
Domek mobilny

W Lubliniec bywamy często z uwagi na dużą liczbę interesantów!

Przed przystąpieniem do budowy Państwa indywidualnego domu mobilnego dbamy o to, aby dokładnie omówić Państwa wymagania i oczekiwania. Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy Ci znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązania, które będą praktyczne i opłacalne. Ostateczny projekt będzie wynikiem naszej wzajemnej współpracy i będzie dokładnie taki, jak ustaliliśmy.
Wielkość, układ pomieszczeń, rozmieszczenie okien, liczba sypialni mogą być dostosowane do Państwa preferencji, nie jesteśmy ograniczeni do oferowania gotowych elementów z katalogu. Z naszą pomocą można spersonalizować styl i kolor dachu, ścian i podłogi. Wykonaliśmy tak wiele różnych projektów, że możemy sięgnąć do zdjęć z poprzednich projektów po pomysły, z którymi przychodzą do nas klienci.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Lubliniec – ZADZWOŃ

Budowa domu mobilnego trwa zazwyczaj około trzech miesięcy. Okres ten może się jednak wydłużyć lub skrócić w zależności od wielkości domu, wybranego modelu, poziomu wykończenia i ewentualnych dodatkowych funkcji. Na czas budowy domu mobilnego ma również wpływ aktualne zapotrzebowanie, które widać po liczbie przyjętych zamówień (łącznie z tymi oczekującymi). Należy zauważyć, że najwięcej zamówień przyjmowanych jest w okresie wiosny i lata.
Biorąc pod uwagę obecną inflację, próby stworzenia nawet małego domu zostały odłożone w czasie ze względu na scenariusz nieruchomości, brak materiałów budowlanych i ograniczenia kredytowe. Domy mobilne stały się rozwiązaniem tego problemu, oferując szybki, bezwysiłkowy sposób tworzenia domu bez obawy o przekroczenie budżetu, ponieważ całkowity koszt jest już znany!