Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Olsztyn: Budowa domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Olsztyn: Kompleksowe usługi stolarskie i ogólno-budowlane w zakresie domów mobilnych

Nasze domki budujemy z wykorzystaniem wyłącznie najlepszego drewna świerkowego, pozyskiwanego z ekologicznego tartaku. Stosujemy tylko najwyższej klasy elementy drewniane, które zostały odpowiednio wysuszone i są niezwykle trwałe. Dodatkowo cała konstrukcja jest mobilna dzięki temu, że jest osadzona na stalowej ramie z kółkami. Każdy domek jest wykonany zgodnie z najwyższymi standardami i z najlepszych materiałów wykończeniowych, dzięki czemu masz pewność, że spełni Twoje oczekiwania. Nie tylko to, ale również jest on ocieplony wełną mineralną i posiada każdą instalację potrzebną do całorocznego życia, a także wygodną wysokość wnętrza. Każdy domek jest wykonywany na zamówienie, a układ pomieszczeń i kolorystyka są omawiane z klientem. Domki występują w rozmiarach od 15m2, jednak ze względu na konieczność transportu, wielkość pojedynczego modułu jest ograniczona do 4m szerokości i 12m długości. Moduły te można jednak łatwo łączyć, tworząc większe domki mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom, nasz entuzjazm dla tworzenia domów mobilnych dorównuje jedynie naszemu niezwykłemu doświadczeniu w ich konstruowaniu. Bez względu na to, czego życzy sobie klient, my możemy to urzeczywistnić. Nasze projekty są dostosowane do osobistej wizji każdego klienta na temat idealnego domu mobilnego. Jesteśmy dumni z tego, że każdy szczegół jest dokładnie przemyślany, co zapewnia, że tworzone przez nas domy są naprawdę wyjątkowe. Właściciele tych domów mają znaczący udział w procesie produkcji, upewniając się, że dom spełnia wszystkie ich potrzeby i jest dla nich wygodny. Jesteśmy osobiście zaangażowani w każdy projekt, wykorzystując nasze bogate doświadczenie, wiedzę, którą zdobyliśmy przez lata i nasz entuzjazm.

W miejscowości Olsztyn bywamy często – to teren naszego działania!

Zanim rozpoczniemy budowę Twojego domu mobilnego, poświęcamy czas na dokładne zbadanie Twoich potrzeb i pragnień. Nasze profesjonalne doradztwo pozwala nam odkryć optymalne rozwiązania, które przynoszą praktyczne efekty i obniżają koszty budowy Twojego domu mobilnego. Konkretny projekt będzie efektem naszych wspólnych wysiłków i będzie dokładnie tym, na co wyraziliśmy zgodę.

Możesz wybrać dowolny rozmiar swojego wymarzonego domu, indywidualną konfigurację pomieszczeń i rozmieszczenie okien, dowolną liczbę sypialni – masz to na myśli – my nie oferujemy tylko standardowych produktów z katalogu. Z naszą pomocą jesteś w stanie spersonalizować styl i kolor różnych elementów, takich jak dach, ściany i podłoga. Wykonaliśmy tak wiele różnych projektów, że większość pomysłów, z którymi przychodzą do nas klienci, można zobaczyć na zdjęciach naszych poprzednich prac.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Olsztyn – ZADZWOŃ

Ogólnie rzecz biorąc, postawienie domu mobilnego wymaga około trzech miesięcy. Czas ten jest jednak tylko przybliżony i może być dłuższy lub krótszy w zależności od wymiarów domu, wybranego modelu, pożądanej jakości wykończenia i ewentualnych dodatkowych urządzeń domowych. Wpływ na to, jak długo będzie trwało składanie domu mobilnego, ma również aktualne zapotrzebowanie, które przejawia się w ilości przyjętych zamówień (również tych czekających w kolejce). Warto zauważyć, że najwięcej zamówień składanych jest w okresie wiosennym i letnim.

W dobie wysokiej inflacji plany stworzenia własnego (nawet niewielkiego) mieszkania często były wstrzymywane ze względu na stan rynku nieruchomości, brak dostępnych materiałów budowlanych i ograniczenia kredytowe. Odpowiedzią na te problemy są domy mobilne, dzięki którym budowa domu jest szybka, prosta i bez obawy o nadmierne wydatki – ponieważ pełny koszt budowy domu jest znany z góry!