Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Ostróda: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Profesjonalne realizacje domów mobilnych w miejscowości Ostróda

Tworzymy niesamowite domki z drewna świerkowego, które pozyskiwane jest ze sprawdzonego tartaku. Wysokiej jakości elementy drewniane są dokładnie suszone dla zwiększenia wytrzymałości. Konstrukcja jest mobilna dzięki stalowej ramie i kółkom znajdującym się pod nią. Jest w pełni zgodna ze wszystkimi wymogami, a materiały wykończeniowe bez wątpienia przekroczą Twoje oczekiwania. Możesz z niej korzystać przez cały rok, ponieważ jest ocieplona wełną mineralną i posiada wszystkie niezbędne mocowania i elementy. Każdy model jest wykonywany na zamówienie, aby dopasować go do preferencji klienta w zakresie układu pomieszczeń i kolorystyki. Najmniejszy rozmiar to 15m2, ale można je łączyć ze sobą tworząc większy dom mobilny. Maksymalna szerokość pojedynczego modułu to 4m, a długość jest ograniczona do 12m ze względów transportowych.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasz domek jest wykonany z drewna świerkowego pochodzącego z niezawodnego tartaku. Wbudowujemy tylko pierwszorzędne elementy drewniane, które są dokładnie wysuszone w celu uzyskania najwyższej wytrzymałości. Cała konstrukcja jest zamontowana na stalowej ramie z kółkami, dzięki czemu jest ruchoma.
Konstrukcja spełnia wszystkie przepisy i jest wykonana z doskonałej jakości materiałów, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Jest ocieplony wełną mineralną i w pełni wyposażony w instalacje plus przytulną wysokość wnętrza.
Każdy domek jest zaprojektowany zgodnie z wymaganiami każdego klienta. Można ustalić układ pomieszczeń oraz paletę kolorów.
Wielkość domku zaczyna się od 15m2. Aby zapewnić możliwość jego transportu, największy wymiar pojedynczego modułu to 4m szerokości i 12m długości. Ale, można łączyć wiele modułów, tworząc większe domki mobilne.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Ostróda bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Jesteśmy zachwyceni, że możemy zaoferować transport domu mobilnego na działkę klienta. Zazwyczaj zaczyna się on od oględzin terenu. Wszystkie dokumenty prawne i ubezpieczenia są na miejscu, a nad transportem czuwa licencjonowany pilot. Ciężarówka podjeżdża jak najbliżej wjazdu na działkę, a ruch na pobliskich drogach zostaje wstrzymany (jeśli to konieczne) na czas transportu. Następnie domek mobilny jest ściągany z przyczepy za pomocą małego ciągnika, który dzięki swoim rozmiarom i momentowi obrotowemu ma dużą zwrotność. Ważne jest, aby droga prowadząca do działki była utwardzona, ponieważ domek jest solidny i dobrze izolowany, o masie własnej kilku ton i masie całkowitej do 10.000 kg. Koniecznie sprawdź szerokość wjazdu; ze względów bezpieczeństwa powinien być on co najmniej o metr szerszy od domku.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Ostróda – ZADZWOŃ

Budowa domu mobilnego trwa zazwyczaj 3 miesiące, jednak może to ulec zmianie w zależności od rozmiaru, modelu i dodatków, które wybierzesz. Ilość zamówień przyjmowanych w jednym czasie również odgrywa rolę w tym, jak długo to potrwa, dlatego też najwięcej zamówień przyjmowanych jest w cieplejszych miesiącach roku.
W dzisiejszych czasach, przy wysokiej inflacji i stanie rynku nieruchomości, ludzie mają trudności z budową własnych domów. Domy mobilne są idealnym rozwiązaniem, zapewniając szybki i przyjazny dla budżetu sposób na postawienie domu – znasz całkowity koszt z góry, więc nie musisz się martwić o przekroczenie budżetu!