Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Puck: Budowa domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Puck: Profesjonalna budowa domów szkieletowych

Nasz mały domek wykonany jest z drewna świerkowego, które kupujemy w ładnym tartaku. Używamy tylko najwyższej klasy kawałków drewna, które zostały odpowiednio wysuszone i są bardzo trwałe. Cała konstrukcja jest mobilna, ponieważ jest zainstalowana na stalowym stelażu z kółkami. Domek może spełnić wszystkie standardy, jakie mógłbyś mieć; jest wykończony świetnej jakości materiałami i z pewnością przekroczy Twoje oczekiwania. Jest ocieplony wełną mineralną i jest w pełni wyposażony w instalacje oraz przytulną wysokość wnętrza. Każdy domek jest dostosowany do potrzeb klienta, od układu pomieszczeń po kolorystykę. Wielkość domku zaczyna się od 15m2, ale ze względu na potrzeby transportowe pojedynczy moduł jest ograniczony do 4m szerokości i 12m długości. Mimo to można łączyć ze sobą kilka modułów, tworząc większe domki mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasz domek jest wykonany z drewna świerkowego pochodzącego z zaufanego tartaku. Wybieramy tylko najwyższej jakości elementy drewniane, które są dokładnie suszone dla długotrwałej odporności. Cały domek jest mobilny dzięki stalowej podstawie i kółkom. Domek jest zgodny z normami, wykonany jest z najwyższej klasy materiałów wykończeniowych, które z pewnością sprostają Państwa oczekiwaniom. Jest ocieplony wełną mineralną i posiada kompletne instalacje, a także pojemne wnętrze. Każdy domek jest szyty na miarę, możesz dostosować układ pomieszczeń i kolorystykę. Chata występuje w rozmiarach od 15m2, a ze względu na transport, szerokość dowolnego pojedynczego modułu jest ograniczona do 4m, a długość do 12m. Niemniej jednak, możliwe jest łączenie modułów w celu stworzenia większych ruchomych domów.

Domek mobilny
Domek mobilny

W Puck bywamy często z uwagi na dużą liczbę interesantów!

Zależy nam na tym, aby pomóc Ci stworzyć idealny custom mobile home, dlatego wkładamy wysiłek w dokładne zapoznanie się z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami. Możesz polegać na naszym doświadczonym doradztwie, które pozwoli Ci znaleźć opłacalne rozwiązania. Ostateczny projekt będzie wynikiem naszej współpracy i będzie dokładnie tym, co ustaliliśmy.
Jeśli masz na myśli konkretny rozmiar, niestandardowy układ pomieszczeń i rozmieszczenie okien lub liczbę sypialni, które chcesz, możliwości są nieograniczone – nie oferujemy tylko gotowych opcji. Możemy pomóc Ci spersonalizować wygląd i kolor dachu, ścian i podłogi. Zrealizowaliśmy tak wiele różnych projektów, że większość Twoich pomysłów może być zrealizowana poprzez obejrzenie zdjęć naszych poprzednich projektów.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Puck? SKONTAKTUJ SIĘ!

Aby ułatwić Państwu wyobrażenie sobie efektu końcowego, oferujemy bazę zdjęć naszych realizacji. Możemy również dostosować niektóre aspekty budowy, takie jak grubość izolacji wokół ścian zewnętrznych oraz dachu/podłogi, dzięki czemu Twój dom będzie chroniony przed żywiołami tak, jak tego chcesz. Ogrzewanie może być elektryczne, podłogowe lub gazowe – cokolwiek potrzebujesz. Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego dbamy o drobne szczegóły, takie jak energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz przyczepy. Ponadto istnieją dodatkowe elementy, na które możesz się zdecydować, takie jak meble, urządzenia, elektronika i klimatyzacja lub rolety przeciwsłoneczne! Wspaniałe jest to, że mamy własną stolarnię, więc możesz zamówić meble, które są idealnie dopasowane i wstępnie zmontowane – to robi ogromną różnicę w całkowitym czasie realizacji.