Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Ryki: Domy mobilne – budowa

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Ryki: Profesjonalne budowanie domów mobilnych

W ostatnich latach domy mobilne zawracają głowę w Polsce. Jest to spowodowane wzrostem poziomu życia znacznej części społeczeństwa. Dzięki lepszym zarobkom ludzie mogą sobie pozwolić na więcej, a to oznacza również posiadanie domu, który można przenosić. W naszym szybkim tempie życia, może być trudno znaleźć pogodne miejsce do odpoczynku i relaksu. Dlatego właśnie domy mobilne są tak doskonałe – można je szybko ustawić i w każdej chwili przenieść. Wygoda posiadania domu mobilnego jest tym, co sprawiło, że są one teraz tak popularne!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom, jesteśmy podekscytowani produkcją domów mobilnych i mamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Potrafimy zrozumieć, czego dokładnie potrzebują nasi klienci i sprawić, że ich wymarzone domy staną się rzeczywistością. Nasze domy mobilne są robione na zamówienie i są wyjątkowe na swój sposób – upewniamy się, że właściciele są częścią całego procesu i mają wszystko, czego potrzebują w swoich domach. Jesteśmy bardzo dumni z naszej pracy, przynosząc ze sobą naszą wiedzę i doświadczenie z lat doświadczeń, jak również pasję do tego, co robimy.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Ryki bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Zapewniamy transport mobile home na działkę klienta. Zazwyczaj odbywa się to po wstępnej wizycie. Załatwiane są wszystkie formalności prawne i ubezpieczenia, a w transporcie towarzyszy certyfikowany pilot. Gdy ciężarówka dojeżdża do wjazdu na działkę, pilot zatrzymuje ruch (jeśli jest taka potrzeba). Następnie ciężarówka podjeżdża jak najbliżej wjazdu na działkę. Do ściągnięcia domu z przyczepy używa się małego ciągnika – ze względu na swoje rozmiary i moment obrotowy zapewnia on większą zwrotność.
Przed transportem należy koniecznie utwardzić podłoże, ponieważ domek jest dość ciężki (masa własna to kilka ton, masa pełna może wynosić nawet 10 000 kg). Nie zapomnijcie dla bezpieczeństwa zrobić wjazdu przynajmniej o metr szerszego niż domek.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Ryki – ZADZWOŃ

Dzięki naszej bogatej bazie zdjęć, łatwo jest wyobrazić sobie rezultat wybranego przez Państwa rozwiązania. Ponadto, możesz dostosować grubość izolacji ścian zewnętrznych oraz dachu/podłogi do swoich potrzeb. Możemy również zapewnić Ci ogrzewanie elektryczne, podłogowe lub gazowe, zgodnie z Twoimi preferencjami. Zachwycenie Ciebie jest naszym priorytetem, dlatego zadbamy o najdrobniejsze szczegóły, takie jak energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz Twojej przyczepy. Ponadto, masz przywilej wyboru z naszej gamy udogodnień, takich jak meble, urządzenia, sprzęt elektroniczny i klimatyzacja lub rolety przeciwsłoneczne. Ponadto posiadamy własną stolarnię, która umożliwia nam wykonanie mebli idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb, wraz z montażem – co znacznie wpływa na całkowity czas realizacji.