Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Stargard: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Stargard: Profesjonalne budowanie domów mobilnych

Nasz domek zbudowany jest z drewna świerkowego pochodzącego ze sprawdzonego tartaku, które zostało wysuszone w wysokim standardzie. Ustawiony jest na stalowym stelażu z kołami i jest w pełni zgodny ze wszystkimi obowiązującymi przepisami. Jakość użytych materiałów oraz wystrój wnętrza przerośnie Państwa oczekiwania. Pomieszczenia i kolorystyka może być dostosowana do wymagań klienta, a domek występuje w wymiarach co najmniej 15m2. Maksymalny rozmiar pojedynczego modułu to 4m szerokości i 12m długości, ale istnieje możliwość łączenia jednostek w celu uzyskania większych mobilnych mieszkań.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasz domek jest wykonany z wysokiej klasy drewna świerkowego, które pozyskujemy z zaufanego tartaku. Wszystkie użyte elementy drewniane są doskonale wysuszone i zapewniają długotrwałą wytrzymałość. Cała konstrukcja jest ruchoma, ponieważ jest zbudowana na stalowej ramie z kółkami.
Domek spełnia wszystkie wymagania, posiada szlachetne materiały wykończeniowe, które z pewnością przerosną Państwa oczekiwania. Izolacja z wełny mineralnej pozwala na zamieszkanie w tym domku przez cały rok, a komfortowa wysokość sufitu sprawia, że jest on jeszcze bardziej przyjazny.
Każdy domek wykonujemy zgodnie z Państwa indywidualnymi wymaganiami, łącznie z układem pomieszczeń i kolorystyką. Wielkość chatki zaczyna się od 15m2, ale ze względu na potrzeby transportowe maksymalna szerokość pojedynczego modułu wynosi 4m, a długość 12m. Jeśli potrzebna jest większa przestrzeń, możemy połączyć ze sobą kilka modułów.

Domek mobilny
Domek mobilny

W Stargard bywamy często z uwagi na dużą liczbę interesantów!

Cieszymy się, że możemy zbudować Twój indywidualny dom mobilny! Zanim zaczniemy, poświęcimy czas na dokładne zapoznanie się z Twoimi potrzebami i pragnieniami. Nasze profesjonalne porady pomogą nam znaleźć praktyczne rozwiązania, które zminimalizują koszty i sprawią, że Twój wymarzony dom stanie się rzeczywistością. Będziemy ściśle współpracować, aby stworzyć dokładnie taki projekt, jaki omawialiśmy.
Twój dom mobilny może mieć dowolny rozmiar, z niestandardowym układem pomieszczeń, rozmieszczeniem okien i liczbą sypialni. Ponadto, możesz spersonalizować styl i kolor dachu, ścian i podłóg. Wykonaliśmy już tak wiele unikalnych projektów, że możemy odwołać się do zdjęć naszych przeszłych realizacji w poszukiwaniu inspiracji.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Stargard? SKONTAKTUJ SIĘ!

Dzięki naszej obszernej bazie zdjęć, niezwykle łatwo jest zobaczyć, jak będzie wyglądał produkt końcowy. Dodatkowo, jeśli tego potrzebujesz, możemy dostosować grubość izolacji ścian zewnętrznych oraz dachu/podłogi, aby upewnić się, że Twój dom jest tak odporny na warunki atmosferyczne, jak sobie tego życzysz. I oczywiście możemy wyposażyć Twoją przyczepę w ogrzewanie elektryczne, podłogowe lub gazowe – cokolwiek wolisz. Poważnie traktujemy Twoje zadowolenie, dlatego zawsze wyposażamy przyczepę w energooszczędne oświetlenie LED zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Do tego dochodzą meble, sprzęt AGD, elektronika, klimatyzacja, rolety przeciwsłoneczne i wiele innych! Ponadto, nasza własna stolarnia umożliwia nam wykonanie mebli, które są idealnie dopasowane i dostarczane z montażem, co może naprawdę skrócić całkowity czas realizacji.