Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Nowe Miasto Lubawskie: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Nowe Miasto Lubawskie: Profesjonalne realizacje domów mobilnych

Nasze domki letniskowe wykonujemy z drewna świerkowego pozyskanego z rzetelnego tartaku, wykorzystując jedynie najwyższej klasy elementy drewniane, które dla większej stabilności zostały dokładnie wysuszone. Cała konstrukcja jest mobilna, ponieważ osadzona jest na stalowym stelażu wyposażonym w koła. Spełnia ona wszelkie normy, a jej materiały wykończeniowe są znakomitej jakości, co gwarantuje, że spełni ona Państwa oczekiwania. Domek ten jest ocieplony wełną mineralną i wyposażony w kompletne instalacje, oprócz przyjemnej wysokości wnętrza, dzięki czemu można się do niego od razu wprowadzić. Każdy z nich jest wykonywany na zamówienie, a układ pomieszczeń i kolorystyka są dostosowane do upodobań klienta. Wielkość chatki zaczyna się od 15m2 i ze względu na konieczność transportu, pojedynczy moduł ogranicza się do 4m szerokości i 12m długości, jednak można go sklejać z innymi modułami tworząc większe domy mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom mamy nie tylko szczery entuzjazm dla budowy domów mobilnych, ale także duże doświadczenie w tej dziedzinie. Niezależnie od tego, co klient ma na myśli, jakie są jego potrzeby – my możemy je zrealizować. Rutynowo personalizujemy projekty, aby dopasować je do indywidualnej wizji każdego klienta – jego idealnego domu mobilnego. Bardzo dbamy o wszystkie szczegóły, dlatego z przyjemnością oferujemy w pełni spersonalizowane domy mobilne. Te, które wykonujemy w naszej firmie są zupełnie wyjątkowe – często ich cechą charakterystyczną jest oryginalność. Ich przyszli właściciele aktywnie uczestniczą w procesie produkcji, dbając o to, by ich dom był wygodny i posiadał wszystkie cechy, których wymagają. Możesz zaufać, że w każdym z tych projektów bierzemy udział dzięki naszej rozległej wiedzy zdobytej przez lata, bogatemu doświadczeniu i ogromnemu entuzjazmowi dla naszej pracy.

Domek mobilny
Domek mobilny

W Nowe Miasto Lubawskie bywamy często z uwagi na dużą liczbę interesantów!

Nasz zespół dokłada najwyższej staranności podczas opracowywania niestandardowych domów mobilnych, zapewniając, że poświęcimy czas na zrozumienie Twoich potrzeb i oczekiwań. Oferujemy nasze profesjonalne doradztwo w celu określenia najlepszych możliwych rozwiązań, które są zarówno opłacalne, jak i praktyczne. Ostateczny projekt będzie wynikiem naszej współpracy i będzie tym, co ustaliliśmy.
Możesz dostosować rozmiar, układ pomieszczeń, rozmieszczenie okien, sypialnie i inne elementy do swoich potrzeb – nie jesteśmy ograniczeni do gotowych wyborów z katalogu. Możemy również pomóc Ci spersonalizować różne szczegóły, takie jak dach, ściany i podłogi pod względem stylu i koloru. Stworzyliśmy wiele projektów w przeszłości, więc oglądanie zdjęć naszych poprzednich prac może być wykorzystane do wymyślania nowych pomysłów.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Nowe Miasto Lubawskie – ZADZWOŃ

Budowa domu mobilnego trwa zazwyczaj około trzech miesięcy, ale oczywiście może się to zmienić w zależności od wielkości, modelu i funkcji. Znaczenie ma również ilość zamówień przyjmowanych w danym czasie. Ogólnie rzecz biorąc, więcej osób jest zainteresowanych budową w cieplejszych miesiącach. W dzisiejszych czasach, przy rosnącej inflacji, wiele osób ma trudności z uzyskaniem środków i kredytów potrzebnych do budowy własnego domu. Domy mobilne stanowią świetne rozwiązanie tego problemu, ponieważ można je szybko, łatwo i bez rozbijania banku – znasz całkowity koszt z wyprzedzeniem!