Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Zatory: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Zatory: Kompleksowe usługi stolarskie i ogólno-budowlane w zakresie domów mobilnych

Nasze domki budowane są z najwyższej jakości drewna świerkowego pochodzącego ze sprawdzonego tartaku. Każda część jest starannie suszona dla zwiększenia wytrzymałości. Dodatkowo cała konstrukcja jest mobilna, ponieważ opiera się na stalowej ramie i kołach. Domek jest certyfikowany i wykonany z najwyższej klasy materiałów, które z pewnością przerosną Twoje oczekiwania. Jest ocieplony wełną mineralną i wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje oraz charakteryzuje się pojemnym wnętrzem. Świadczymy usługi personalizacji oraz możliwość łączenia modułów w celu stworzenia większych domków mobilnych. Każdy domek wykonywany jest na zamówienie, dzięki czemu klient może dostosować układ pomieszczeń i kolorystykę. Nasze domki występują w rozmiarach od 15m2 i mają ograniczoną szerokość 4m i długość 12m na potrzeby transportu.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki budowane są z drewna świerkowego, które pozyskiwane jest ze sprawdzonego tartaku. Używamy tylko najwyższej klasy elementów drewnianych, które zostały odpowiednio wysuszone dla zapewnienia najwyższej trwałości. Cała konstrukcja osadzona jest na stalowym stelażu z kółkami, dzięki czemu jest mobilna. Domek spełnia wszelkie normy i jest zbudowany z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, dzięki czemu można w nim zamieszkać przez cały rok dzięki ociepleniu wełną mineralną i kompletnym instalacjom oraz komfortowej wysokości sufitu. Każdy domek wykonywany jest na zamówienie, zgodnie z potrzebami klienta, przy czym układ pomieszczeń i kolorystyka ustalane są wspólnie. Dostępny w rozmiarach zaczynających się od 15m2, rozmiar pojedynczego modułu jest ograniczony do 4m szerokości i 12m długości dla celów transportowych, jednak moduły można łączyć w celu uzyskania większych domów mobilnych.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Zatory bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Zanim rozpoczniemy budowę Twojego domu mobilnego, poświęcamy czas na analizę Twoich wymagań i oczekiwań. Jesteśmy tutaj, aby służyć naszym profesjonalnym doradztwem, aby rozpoznać najlepsze możliwe rozwiązania i obniżyć koszty Twojego wymarzonego domu. Doskonały projekt będzie wynikiem naszej niesamowitej współpracy i będzie dokładnie tym, co ustaliliśmy.
Możesz wybrać dowolny rozmiar, wykonać spersonalizowany układ pomieszczeń i rozmieszczenie okien, zdecydować o liczbie sypialni – wszystko zgodnie z Twoimi życzeniami – nie musisz wybierać z katalogu! Z naszą pomocą możesz dostosować styl i kolor różnych elementów – dachu, ścian, podłogi. Do tej pory wykonaliśmy tak wiele różnych projektów, że większość pomysłów klientów można zobaczyć na zdjęciach naszych poprzednich realizacji.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Zatory – ZADZWOŃ

Jesteśmy podekscytowani możliwością udostępnienia bazy zdjęć, aby dać Państwu lepsze wyobrażenie o efekcie końcowym. Rozumiemy znaczenie ochrony Twojego domu przed żywiołami, dlatego w zależności od Twoich potrzeb jesteśmy w stanie dostosować grubość izolacji ścian, podłogi i dachu. Do tego zapewniamy różne systemy grzewcze, takie jak elektryczne, podłogowe i gazowe. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie, dlatego możemy również zapewnić oświetlenie LED zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, a także inne dodatkowe wyposażenie, takie jak meble, sprzęt AGD, RTV, klimatyzacja czy rolety. Co więcej, nasza stolarnia oferuje meble na zamówienie, które można złożyć, co pozwala skrócić czas realizacji zamówienia.