Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Wrocław: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Wrocław: Kompleksowe realizacje domów mobilnych

Produkujemy domy mobilne, które nie wymagają żadnego pozwolenia na budowę i mogą być przeniesione w dowolne miejsce. W Polsce popyt na te domy stopniowo wzrastał w drugiej dekadzie XXI wieku ze względu na wzrost poziomu życia ogromnej części społeczeństwa. Ludzie mieli więcej pieniędzy w kieszeni, które pochodziły z podejmowania dodatkowych obowiązków zawodowych lub wykonywania swojej pracy bardziej efektywnie – czasami obu.
Ostatnio, gdy życie staje się coraz bardziej gorączkowe, ludzie szukają sposobu na odosobnienie się w spokojnym miejscu na łonie natury. Domy mobilne stały się preferowaną opcją dla tych, którzy szukają ucieczki od wszechobecnego zgiełku – i to głównie ze względu na szybkość ich budowy!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasz domek zbudowany jest z drewna świerkowego pozyskanego ze sprawdzonego tartaku. Stosujemy wyłącznie elementy drewniane klasy premium, które są odpowiednio wysuszone i bardzo trwałe. Cały budynek jest mobilny, ponieważ zbudowany jest na stalowym stelażu wyposażonym w koła. Spełnia wszelkie standardy i jest wykończony materiałami wysokiej jakości, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Można w nim mieszkać przez cały rok, ponieważ jest ocieplony wełną mineralną i wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje oraz przytulną wysokość wnętrza. Każdy domek jest wykonywany na zamówienie, a układ pomieszczeń i paleta kolorów są omawiane z klientem. Chatka występuje w rozmiarach od 15m2. Ze względu na transport, wielkość pojedynczego modułu jest ograniczona do 4m szerokości i 12m długości, jednak moduły można łączyć ze sobą tworząc większe domki mobilne.

W miejscowości Wrocław bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Zanim rozpoczniemy budowę Państwa domu mobilnego, poświęcamy czas na dokładne zapoznanie się z Państwa wymaganiami i oczekiwaniami. Zawsze możesz liczyć na nasze fachowe doradztwo, które pomoże nam znaleźć idealne rozwiązania, które mają realne zastosowanie i obniżą koszty budowy Twojego domu mobilnego. Dokładny projekt będzie wynikiem naszej wspaniałej współpracy i będzie dokładnie tym, co ustaliliśmy.
Twój wymarzony domek może mieć dowolny rozmiar, dostosowany układ wewnętrzny i rozmieszczenie okien, dostosowaną liczbę sypialni – wszystko zgodnie z Twoimi życzeniami – nie jesteśmy ograniczeni do oferowania gotowych rozwiązań z katalogu. Z naszą pomocą możesz spersonalizować styl i odcienie poszczególnych elementów – dachu, ścian, podłogi. Do tej pory wykonaliśmy tak wiele różnych realizacji, że większość koncepcji, z którymi przychodzą do nas klienci, można zrealizować, zerkając na zdjęcia wcześniejszych realizacji.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Wrocław – ZADZWOŃ

Dysponujemy obszerną bazą zdjęć, aby zapewnić Ci lepszą wizualizację produktu końcowego. Od grubości izolacji po rodzaj ogrzewania – elektryczne, podłogowe lub gazowe – możemy dostosować wszystko do Twoich potrzeb i upewnić się, że Twój dom jest przytulny i chroniony przed żywiołami. Dodatkowo, aby zapewnić Ci satysfakcję, upewnimy się, że masz energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz. A jeśli to nie wystarczy, mamy dla Ciebie inne opcje do wyboru, takie jak meble, urządzenia, elektronika, klimatyzacja i rolety przeciwsłoneczne. A oto dodatkowy atut – mamy własny zakład stolarski, więc możesz zamówić meble, które pasują jak ulał, plus montaż – co pozwoli Ci zaoszczędzić czas.