Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Wysoka: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kompleksowe budowanie domów mobilnych w miejscowości Wysoka

Nasze domy mobilne powstają bez konieczności uzyskiwania jakichkolwiek pozwoleń na budowę, można je ustawić niemal w każdym miejscu i przenieść w dowolne miejsce. W Polsce, w drugiej dekadzie XXI wieku, popularność tych mieszkań stopniowo wzrastała ze względu na znaczny wzrost poziomu życia szerokiej części społeczeństwa. Ludzie mogli sobie pozwolić na zarabianie większych pieniędzy, pracując więcej lub stając się bardziej produktywnymi, albo jedno i drugie.

W dzisiejszym świecie, z jego stale przyspieszającym tempem i brakiem wolnego czasu, ucieczka do odizolowanego obszaru w naturze stała się coraz bardziej atrakcyjna. Domy mobilne są idealną opcją dla tych, którzy szukają ucieczki od ciągłego zgiełku – a to dzięki niezwykłej wygodzie montażu!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom jesteśmy nie tylko zapalonymi producentami domów mobilnych, ale także mamy duże doświadczenie w ich konstruowaniu. Dzięki temu, czegokolwiek klient sobie zażyczy, czegokolwiek zażąda – my możemy to urzeczywistnić. Zawsze dopasowujemy projekty do indywidualnej wizji każdego klienta – jego wymarzonego domu mobilnego. I właśnie dlatego, że każdy element ma dla nas znaczenie, z przyjemnością prezentujemy domy mobilne, które są całkowicie spersonalizowane. Domy mobilne, które generujemy w naszej firmie, wszystkie są jedyne w swoim rodzaju – na ogół kojarzone są przez swoją osobliwość. Ich przyszli właściciele w znacznym stopniu uczestniczą w procesie produkcji, dbając o to, by były przytulne i miały wszystko, czego potrzebują. Możecie być Państwo pewni, że w każdy z tych projektów angażujemy się z entuzjazmem, wnosząc nasze liczne doświadczenie, zdobytą przez ten czas wiedzę i wielki entuzjazm do tego, co robimy.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Wysoka bywamy często – to teren naszego działania!

Przed budową domu mobilnego na zamówienie poświęcamy czas na analizę Państwa wymagań i pragnień. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy pomóc w znalezieniu najbardziej odpowiednich rozwiązań, które są praktyczne i ekonomiczne. Razem możemy zaprojektować idealny dom, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom – niezależnie od wielkości, liczby sypialni, rozmieszczenia okien i układu pomieszczeń. Możesz również dostosować styl i kolor dachu, ścian i podłogi do swoich upodobań. Dzięki wielu udanym projektom, które zrealizowaliśmy w przeszłości, możesz łatwo zobaczyć możliwe rezultaty swojego wymarzonego domu.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Wysoka – ZADZWOŃ

Ogólnie rzecz biorąc, budowa domu mobilnego może trwać do trzech miesięcy, choć może się to różnić w zależności od wymiarów domu, wybranego modelu, pożądanej jakości i dodatkowych funkcji. Dodatkowo, ilość aktywnych zamówień, w tym tych oczekujących na realizację, ma wpływ na to, jak długo trwa wykończenie domu mobilnego. Należy zauważyć, że najwięcej zamówień składanych jest w okresie wiosennym i letnim.
W dobie gwałtownie rosnących cen, plany budowy domu, nawet niewielkiego, często ulegają zahamowaniu ze względu na stan rynku nieruchomości, brak materiałów budowlanych i ograniczenia kredytowe. Domy mobilne stanowią poręczne rozwiązanie tego dylematu, dzięki czemu budowa domu jest szybka, nieskomplikowana i nie trzeba się martwić o wydatki przekraczające przeznaczony na ten cel budżet – całkowity koszt budowy domu jest bowiem z góry znany!