Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Osielsko: Budowa domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Osielsko: Profesjonalna budowa domów szkieletowych

Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy domy mobilne bez konieczności uzyskiwania pozwoleń na budowę, które można postawić niemal wszędzie i przenieść, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Na początku lat 2000 standard życia dużej części polskiego społeczeństwa zaczął się podnosić, a ich warunki finansowe uległy znacznej poprawie dzięki większej ilości pracy lub wyższej wydajności. W tym pędzącym świecie, w którym często można odnieść wrażenie, że nie ma czasu na relaks, ludzie szukają ucieczki w spokojne miejsce na łonie natury – a domy mobilne są idealnym wyborem, dzięki wygodnemu i szybkiemu montażowi!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Z dumą prezentujemy nasz domek, wykonany z najwyższej klasy drewna świerkowego pochodzącego z rzetelnego tartaku. Elementy są całkowicie wysuszone, co gwarantuje trwałą wytrzymałość. Do tego cały domek jest zainstalowany na stalowej ramie z kółkami, dzięki czemu jest mobilny. Spełnia wszystkie normy, a jego wykończenie i wysokość wnętrza są świetnej jakości, co zapewni Ci najwyższą satysfakcję. Każdy domek jest specjalnie wykonany według potrzeb, stylu i wielkości klienta. Oferujemy domki o powierzchni 15m2 i więcej, choć moduły są ograniczone do 4m szerokości i 12m długości. Moduły te można jednak łączyć, tworząc większy domek mobilny. Zachęcamy do wypróbowania naszej wspaniałej kabiny!

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Osielsko bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Oferujemy ekscytującą usługę – transport domów mobilnych na działkę klienta! Cały proces rozpoczyna się zazwyczaj od wizyty na miejscu, aby sprawdzić, czy wszystkie wymogi prawne i pozwolenia są w porządku oraz czy transport jest ubezpieczony. Następnie licencjonowany pilot zamyka drogę, gdy ciężarówka dojeżdża do wjazdu na działkę, a do ściągnięcia domu z naczepy, ze względu na jego rozmiar i moment obrotowy, używa się małego ciągnika. Koniecznie trzeba zadbać o utwardzenie terenu, ponieważ domek jest całoroczny, dobrze izolowany i dość ciężki (do 10 000 kg po umeblowaniu!). Wreszcie, co nie mniej ważne, wejście powinno być co najmniej o metr szersze niż domek dla dodatkowego bezpieczeństwa.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Osielsko – ZADZWOŃ

Ułatwiamy Państwu wyobrażenie sobie ostatecznego wyniku wyboru poprzez udostępnienie bazy zdjęć. Ponadto, na podstawie Państwa wymagań, możemy zmienić takie czynniki jak grubość izolacji ścian zewnętrznych oraz dachu/podłogi – tak, aby Państwa dom był chroniony przed środowiskiem zewnętrznym zgodnie z Państwa życzeniem. Na Państwa życzenie możemy również wykonać ogrzewanie elektryczne, podłogowe lub gazowe. Zawsze stawiamy na pierwszym miejscu Twoje zadowolenie, dlatego zadbamy o takie elementy jak energooszczędne oświetlenie LED zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Ponadto mamy dla Ciebie dodatkowe przedmioty do wyboru takie jak meble, sprzęt AGD, RTV, klimatyzacja czy rolety przeciwsłoneczne! Warto zaznaczyć, że posiadamy własną stolarnię, co pozwala nam na wykonanie mebli idealnie dopasowanych, z montażem włącznie – dzięki czemu skracamy całkowity czas realizacji zamówienia.