Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Mrągowo: Budowa domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Mrągowo: Kompleksowe stawianie domu mobilnego po stan deweloperski

Nasza firma produkuje domy mobilne całoroczne bez konieczności uzyskania pozwolenia na budowę. Domy te mogą być ustawione w niemal każdym miejscu i przenoszone w razie potrzeby.
Popyt na domy mobilne w Polsce stopniowo wzrastał w drugiej dekadzie XXI wieku ze względu na poprawę poziomu życia znacznej części społeczeństwa. Zarobki były znacznie wyższe w wyniku podjęcia większej ilości zadań lub bardziej produktywnej pracy – czasem obu.
W dzisiejszym szybkim świecie, gdzie wydaje się, że nie ma czasu na przerwę, wycofanie się do spokojnego miejsca w przyrodzie stało się bardzo pożądane. Domy mobilne stały się poszukiwaną opcją wśród tych, którzy szukają sposobu na odetchnięcie od niekończącego się zgiełku – jest to spowodowane ich podstawową zaletą – ich szybkim montażem!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W firmie Mobildom nasz entuzjazm dla tworzenia domów mobilnych dorównuje jedynie naszej wiedzy. Bez względu na to, jakie są potrzeby naszych klientów, możemy je zrealizować. Nasze projekty są spersonalizowane, aby dopasować się do wizji i pragnień każdego klienta – wierzymy, że każdy szczegół jest ważny i dlatego oferujemy w pełni spersonalizowane domy mobilne. Wszystkie nasze projekty są jedyne w swoim rodzaju i tworzone z myślą o przyszłym właścicielu. Naszą misją jest zapewnienie, aby każdy klient był zadowolony z efektu końcowego, a my wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę, którą zdobyliśmy przez lata, aby to osiągnąć. Jesteśmy dumni z tego, że tak mocno angażujemy się w każdy projekt i robimy to z humorem i entuzjazmem.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Mrągowo bywamy często – to teren naszego działania!

Zapewniamy kompleksową usługę transportu domów mobilnych na działkę klienta, w tym wizytę na miejscu w celu spełnienia wymogów prawnych i uzyskania niezbędnych pozwoleń. Włączamy nawet profesjonalnego pilota, który zatrzymuje ruch i nadzoruje transport do wjazdu na działkę. Następnie do ściągnięcia domu z naczepy używany jest mały ciągnik ze względu na jego wielkość i moment obrotowy. Koniecznie zadbaj o utwardzoną nawierzchnię, ponieważ domek jest ocieplony i po umeblowaniu może ważyć nawet 10 000 kg. Zwróć również uwagę na szerokość wjazdu, który dla bezpieczeństwa powinien być przynajmniej o metr szerszy od domku. Jesteśmy podekscytowani, że możemy świadczyć tę usługę dla Ciebie!

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Mrągowo? SKONTAKTUJ SIĘ!

Budowa domu mobilnego trwa zazwyczaj około trzech miesięcy, choć czas ten może się różnić w zależności od wielkości, modelu, jakości i wszelkich dodatków, które chcesz mieć w zestawie. Na czas ten wpływa również ilość przyjętych zamówień – w tym również tych, które nie zostały jeszcze zrealizowane. Warto zauważyć, że najwięcej zamówień składanych jest wiosną i latem.
W dobie wysokich cen wiele osób zniechęciło się do budowy własnego domu ze względu na stan rynku nieruchomości, skąpe zasoby i napięte kredyty. Na szczęście domy mobilne stanowią rozwiązanie tego problemu, pozwalając ludziom na stworzenie domu szybko, prosto i bez obaw o przekroczenie budżetu – całkowite wydatki są już znane! Co za zabawne czasy!