Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Reda: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kompleksowe budowanie domów mobilnych w miejscowości Reda

Nasze domy mobilne są produkowane przez cały rok bez konieczności uzyskania pozwolenia na budowę, można je wygodnie ustawić w dowolnym miejscu i przenieść, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. W ostatniej dekadzie, w związku z ogólną poprawą poziomu życia ludzi w Polsce, coraz większa liczba obywateli zaczęła wykazywać zainteresowanie tymi mieszkaniami. Zwiększone zarobki, które często były wynikiem dłuższej lub bardziej produktywnej pracy, dały ludziom możliwość realizacji marzeń o spokojnym odosobnieniu z dala od szybkiego życia. Obecnie domy mobilne cieszą się coraz większą popularnością wśród osób poszukujących wygodnego i szybkiego sposobu na ucieczkę od presji dnia codziennego – a to wszystko dzięki ogromnej korzyści, jaką jest ich łatwy montaż!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom mamy nie tylko zapał do tworzenia domów mobilnych, ale także wiele lat w ich budowaniu. Dlatego niezależnie od tego, czego życzy sobie klient, jakie są jego wymagania – możemy to zrealizować. Zawsze dostosowujemy projekty do szczególnej wizji każdego klienta – jego wymarzonego domu mobilnego. I właśnie dlatego, że każdy aspekt jest dla nas istotny, z dumą prezentujemy domy mobilne, które są całkowicie wyjątkowe. Domy mobilne, które budujemy w naszej firmie, wszystkie są różne – najczęściej wyróżniają się swoją odrębnością. Ich przyszli właściciele odgrywają dużą rolę w procesie produkcji, dbając o to, by posiadały wszystkie potrzebne udogodnienia i były w pełni komfortowe. Możesz być pewien, że w każdy z tych projektów angażujemy się w sposób szczególny, zapewniając nasze wieloletnie doświadczenie, zdobytą przez ten czas wiedzę i najwyższy entuzjazm dla tego, co robimy.

Domek mobilny
Domek mobilny

W Reda bywamy często z uwagi na dużą liczbę interesantów!

Przed rozpoczęciem budowy domu mobilnego na zamówienie, dokładnie analizujemy Twoje potrzeby i pragnienia. Możesz polegać na naszym profesjonalnym wkładzie, aby wymyślić najlepsze możliwe rozwiązanie przy zachowaniu niskiej ceny. Ostateczny projekt będzie wynikiem naszej współpracy i będzie dokładnie tym, co zostało uzgodnione.
Możemy stworzyć Twój wymarzony dom o dowolnej wielkości, ze spersonalizowanym układem pomieszczeń i rozmieszczeniem okien oraz liczbą sypialni, jaką preferujesz – nie musisz zadowalać się gotowymi opcjami z katalogu. Możemy również dostosować styl i kolor różnych części, takich jak dach, ściany i podłogi; wykonaliśmy do tej pory wiele projektów, więc większość pomysłów, które przynoszą nam klienci, można obsłużyć, odwołując się do zdjęć z poprzednich projektów.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Reda? SKONTAKTUJ SIĘ!

Jesteśmy tu po to, aby urzeczywistnić Twoje marzenia dzięki naszej obszernej bazie zdjęć, z których możesz czerpać wyobrażając sobie gotowy produkt. Zrobimy wszystko, aby upewnić się, że jesteś zadowolony z grubości izolacji ścian, dachu i podłóg, a także nie zapomnimy o wszelkich potrzebach związanych z ogrzewaniem. Oczywiście nie zapominajmy o oświetleniu LED zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz przyczepy! Nie zapominajmy również o dodatkowym wyposażeniu, takim jak meble, urządzenia, sprzęt elektroniczny oraz klimatyzacja/rolety przeciwsłoneczne. Ale co najważniejsze? Mamy własną stolarnię, więc możesz mieć meble idealnie dopasowane do siebie dzięki montażowi – co znacznie skraca czas potrzebny na doprowadzenie wszystkiego do porządku. To jest dopiero usługa!