Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Kielce : Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Profesjonalne budowanie domów mobilnych w miejscowości Kielce

W Polsce w ciągu ostatniej dekady popyt na domy mobilne stopniowo wzrastał, co było konsekwencją lepszej sytuacji ekonomicznej dużej liczby osób. Wyższe zarobki wynikały albo z posiadania większej ilości miejsc pracy, albo z wydajniejszej pracy – albo nawet z obu tych rzeczy. Ponieważ życie stawało się coraz bardziej gorączkowe, posiadanie miejsca schronienia na łonie natury stawało się coraz bardziej pożądane. Domy mobilne stały się popularnym wyborem dla tych, którzy szukają ucieczki od zgiełku, a to wszystko dzięki niezwykłej przewadze, jaką jest ich szybki montaż.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W firmie Mobildom nasz entuzjazm dla domów mobilnych idzie w parze z naszym wieloletnim doświadczeniem w ich budowie. Niezależnie od tego, czego życzy sobie klient i jakie są jego potrzeby – możemy to urzeczywistnić. Dostosowujemy projekty do konkretnej wizji każdego klienta, aby jego wymarzony dom mobilny stał się rzeczywistością. Bierzemy pod uwagę każdy szczegół i jesteśmy dumni z tego, że oferujemy domy w pełni dostosowane do potrzeb klienta. Domy mobilne, które tworzymy są jedyne w swoim rodzaju – zazwyczaj wyróżniają się swoją niepowtarzalnością. Ich przyszli właściciele są mocno zaangażowani w tworzenie, upewniając się, że każdy element jest wygodny i spełnia ich potrzeby. Do każdego projektu podchodzimy z zaangażowaniem, wykorzystując nasze bogate doświadczenie, umiejętności nabyte przez lata i entuzjastyczne zaangażowanie w naszą pracę.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Kielce bywamy często – to teren naszego działania!

Gdy dostarczamy domek mobilny do naszego klienta, zwykle poprzedza to wizyta na miejscu, aby sprawdzić, czy wszystkie dokumenty prawne i pozwolenia są w porządku. Transport jest ubezpieczony i nadzorowany przez doświadczonego pilota, który jest odpowiedzialny za wstrzymanie ruchu wokół działki w momencie przyjazdu ciężarówki. Następnie ciężarówka podjeżdża jak najbliżej wjazdu, po czym dom jest zdejmowany z przyczepy za pomocą małego ciągnika, który oferuje większą zwrotność ze względu na swoje rozmiary i moment obrotowy. Należy pamiętać, że podjazd musi być wybrukowany, aby udźwignąć ciężar domu, który nawet pusty jest dość ciężki (kilka ton), a w pełni umeblowany może osiągnąć nawet 10 000 kg. Dodatkowo, dla bezpieczeństwa wszystkich, wjazd powinien być przynajmniej o metr szerszy od domu.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Kielce – ZADZWOŃ

Budowa domu mobilnego trwa zazwyczaj około trzech miesięcy, choć może się to wahać w zależności od wielkości, modelu i jakości domu oraz wszelkich dodatkowych funkcji. Ilość przyjętych zamówień również wpłynie na czas, szczególnie w szczytowych okresach wiosny i lata. W dzisiejszych czasach, przy wysokiej stopie inflacji i wyzwaniach związanych z rynkiem nieruchomości, dostępem do materiałów i kredytów, posiadanie domu mobilnego jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ cena jest znana od samego początku, a jego budowa jest znacznie prostsza i szybsza!