Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Lublin: Domy mobilne – budowa

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Lublin: Profesjonalne realizacje domów mobilnych

Domy mobilne zyskują na popularności w Polsce od początku XXI wieku, ponieważ coraz więcej osób może sobie na nie pozwolić ze względu na rosnący standard życia większości społeczeństwa. Wraz z rosnącymi zarobkami spowodowanymi dodatkowym wysiłkiem i zwiększoną produktywnością, wzrosła potrzeba wytchnienia od szybkiego tempa życia, i to właśnie w tym miejscu domy mobilne wchodzą do gry. Bez konieczności uzyskania pozwolenia na budowę, można je wygodnie umieścić niemal wszędzie i przenieść bez kłopotu – to niezwykła zaleta, która sprawiła, że stały się one popularnym wyborem dla osób szukających ukojenia.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasz domek wykonany jest z wysokiej klasy drewna świerkowego pozyskiwanego ze sprawdzonego tartaku. Elementy są suszone w najwyższym standardzie, co zapewnia wytrzymałość i trwałość. Stoi na stalowym stelażu z kółkami, więc można go łatwo przemieszczać, a do tego spełnia wszystkie niezbędne wymogi. Materiały wykończeniowe są doskonałej jakości, więc można się do niego od razu wprowadzić. Jest ocieplony wełną mineralną i posiada wszystkie niezbędne instalacje, a także wygodną wysokość sufitu. Każdy lokal jest budowany na zamówienie klienta – można wybrać układ i kolorystykę. Domek występuje w rozmiarach od 15m2, a ponieważ musi być transportowany, nie może być szerszy niż 4 m ani dłuższy niż 12 m. Ale bez obaw – zawsze można połączyć moduły, aby stworzyć większy domek mobilny.

W Lublin bywamy często z uwagi na dużą liczbę interesantów!

Możemy pomóc Ci dostarczyć Twój mobile home do miejsca przeznaczenia! Zawsze zaczynamy od wizyty na miejscu i upewnienia się, że wszystkie wytyczne prawne i pozwolenia są na miejscu. Dodatkowo transport jest w pełni ubezpieczony. W trosce o Państwa bezpieczeństwo, wykwalifikowany pilot jest na miejscu, aby tymczasowo zatrzymać ruch na drodze w pobliżu wjazdu na działkę. Mały ciągnik jest wykorzystywany do ostrożnego zdejmowania domu z naczepy i zbliżania go do działki. Ważne jest, aby domek miał gładką powierzchnię, ponieważ jest dobrze izolowany i może ważyć nawet 10 000 kg. Pamiętajmy, że wjazd powinien być przynajmniej o 1 metr szerszy od domku ze względów bezpieczeństwa. Tak więc, niech Twój mobilny domek będzie ustawiony z ufnością!

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Lublin – ZADZWOŃ

Ułatwiamy Ci wyobrażenie sobie efektu końcowego wybranego rozwiązania, dzięki naszej bazie zdjęć. W zależności od Twoich potrzeb możemy dostosować takie rzeczy jak grubość izolacji ścian i dachu/podłogi, tak aby Twój dom był osłonięty przed czynnikami zewnętrznymi w sposób, który sobie wymarzysz. Oferujemy różne systemy ogrzewania – elektryczne, gazowe i podłogowe – w zależności od Twoich preferencji. Naszym głównym celem jest zapewnienie Ci satysfakcji, dlatego zadbamy o takie szczegóły jak energooszczędne oświetlenie LED zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz przyczepy. Do tego posiadamy dodatkowe wyposażenie do wyboru, w tym meble, sprzęt AGD, urządzenia elektroniczne, klimatyzatory czy rolety przeciwsłoneczne! Posiadamy również własną stolarnię, dzięki czemu mogą Państwo zamówić meble idealnie dopasowane wraz z montażem – co ma duży wpływ na całkowity czas realizacji.