Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Tomice k. Piaseczna: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Profesjonalne stawianie domów mobilnych w miejscowości Tomice k. Piaseczna

Nasze domki są wykonane z wysokiej klasy drewna świerkowego pochodzącego z rzetelnego tartaku. Elementy są suszone, co gwarantuje znakomitą trwałość. Cała konstrukcja zbudowana jest na stalowym stelażu z kołami, dzięki czemu jest całkowicie mobilna. Gwarantujemy, że domek jest zbudowany zgodnie ze wszystkimi normami bezpieczeństwa, a jego wysokiej jakości materiały z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Można się do niego wprowadzić zaraz po umeblowaniu, ponieważ jest on ocieplony wełną mineralną i posiada wszystkie niezbędne instalacje. Zapewniamy również spersonalizowane doświadczenie, ponieważ każdy domek jest wykonywany na zamówienie z klientem decydującym o układzie i kolorystyce. Najmniejszy dostępny domek ma powierzchnię 15m2 i jest ograniczony do 4m szerokości i 12m długości ze względów transportowych. Jednakże wiele modułów może być połączonych razem, aby stworzyć większe domki mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom mamy nie tylko gorący entuzjazm dla tworzenia domów mobilnych, ale także bogate doświadczenie w ich budowie. Tak więc, niezależnie od tego, czego pragnie klient, niezależnie od jego wymagań – możemy to urzeczywistnić. Zawsze dostosowujemy projekty do unikalnej wizji każdego klienta – jego wymarzonego domu mobilnego. A ponieważ każdy szczegół jest dla nas ważny, z przyjemnością oferujemy domy mobilne, które są całkowicie spersonalizowane. Domy mobilne, które generujemy w naszej firmie są jedyne w swoim rodzaju – zazwyczaj łączy je oryginalność. Ich przyszli właściciele znacząco przyczyniają się do procesu fabrykacji, upewniając się, że są szczęśliwi i mają wszystko, czego potrzebują. Możesz być pewien, że jesteśmy twórczo zaangażowani w każdy z tych projektów, zapewniając nasze wieloletnie doświadczenie, zrozumienie, które zdobyliśmy przez ten okres i najwyższą pasję do tego, co robimy.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Tomice k. Piaseczna bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Proponujemy przywiezienie domu mobilnego na miejsce u klienta. Jest to zwykle poprzedzone oceną terenu. Załatwiane są wszystkie niezbędne formalności prawne oraz ubezpieczenie. Akredytowany przewodnik będzie towarzyszył transportowi. W razie potrzeby droga wokół terenu zostanie zablokowana przez pilota, który będzie nadzorował transfer. Ciężarówka zostanie ustawiona jak najbliżej działki klienta, a następnie dom zostanie odłączony od przyczepy za pomocą mniejszego, bardziej zwrotnego ciągnika. Warto zaznaczyć, że wcześniej trzeba przygotować teren, ponieważ domek jest dobrze ocieplony, a co za tym idzie – dość ciężki (pusty waży kilka ton, a w pełni umeblowany może bez problemu osiągnąć 10 000 kg). Ponadto, ze względów bezpieczeństwa, wjazd powinien być co najmniej o metr szerszy niż wymiary domku.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Tomice k. Piaseczna – ZADZWOŃ

Posiadamy spis zdjęć, które ułatwiają wyobrażenie sobie efektu końcowego wybranej przez Państwa opcji. Możemy również zmodyfikować grubość izolacji wokół ścian i dachu/podłogi, aby zapewnić Twojemu domowi odpowiedni poziom ochrony. Upewnimy się, że zastosujemy energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz, a Ty możesz wybrać spośród wielu dodatkowych elementów, takich jak meble, urządzenia, elektronika, klimatyzacja i rolety przeciwsłoneczne. Ponadto, dzięki własnej stolarni, możemy wykonać na zamówienie meble, które będą idealnie pasować – co skraca całkowity czas realizacji. Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja!